Opinie o wycieczce

Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

*

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, dzięki czemu mogliśmy  zobaczyć wiele pięknych miejsc.  Dobrym pomysłem było spotkanie online przed wycieczką.  Przewodnik bardzo pomocny i kompetentny.

Wycieczka 2016-08

*

Istniała możliwość dostosowania programu do własnych potrzeb i zwiedzania indywidualnego (z wykorzystaniem zakupionych biletów na pociąg itp.)    

Wycieczka 2016-08

*

Podróżowaliśmy każdym środkiem transportu. Przewodnik zabierał nas także na spacery małymi lokalnymi uliczkami, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak żyją ludzie w Japonii.

Wycieczka 2016-08

*

Każdego dnia wydawało mi się, że widzimy najciekawszą rzecz na tej wycieczce... aż do następnego dnia. Poza tym doskonała formuła wyjazdu ze względu na ilość ruchu, wolnego czasu, sposób przemieszczania się i jakość hoteli. Świetny przewodnik, doskonale znający realia życia w Japonii, umiejący przekazać informacje w bardzo przystępny sposób.

Wycieczka 2016-07

*

Bardzo dobra, profesjonalna organizacja wycieczki. Ciekawy program, dobrze skomponowany. Bardzo sprawne przemieszczanie się. Czas był wykorzystywany efektywnie. Dobre miejsca zakwaterowania. Czuło się opiekuńczość przewodnika, a jednocześnie był też czas na indywidualne zajęcia. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, bo zobaczyłam naprawdę dużo i było to urozmaicone. Zdecydowanie rekomenduję!

Wycieczka 2016-07

*

Ogólne wrażenia były bajeczne! Dużo zwiedzania w małym czasie ale warto czasami trochę pobiegać dla takich widoków. Jeśli komuś zależy na zwiedzaniu Japonii a nie leżeniu godzinami w hotelu to zdecydowanie polecam.

Wycieczka 2016-07

*

Dziękuję za wspaniałą, profesjonalną imprezę do Japonii. Serdecznie dziękuję Panu Mateuszowi macie państwo w swoich szeregach brylant i to oszlifowany jeżeli udało mu się nas przeprowadzić przez ocean ludzi pokazać Japonię to jeszcze raz dziękuję a moja wnusia tak zachwycona ze w przyszłym roku wraca jedyne zastrzeżenie to mój kilogram nadwagi, a myślałam, ze schludne nie udało się pozdrawiam

*

Każda wycieczka ma swoje plusy i minusy. W przypadku naszej grupy z ICHIGO do minusów należą przede wszystkim bolące stopy i odciski. Jednak gdyby zastanowić się nad tym to raczej trzeba było by zaliczyć to na plus. Byłem w grupie premium i polecam bardzo dodatkowe kilka dni. Pierwszy tydzień był intensywny i dużo można było

*

Wycieczka świetnie zorganizowana. Wspaniałe miejsca i ogromna ilość wrażeń, których nie da się zapomnieć.

*

Wspaniała przygoda - wycieczka została profesjonalnie zorganizowana, nie trzeba było się o nic martwić. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyjazdem do Japonii.

*

Jestem zadowolona z wycieczki, dużo wrażeń i atrakcji, ciekawe miejsca i ciekawy scenariusz zwiedzania. Przewodnik stanął na wysokości zadania - dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

*

Jesteśmy z żoną zadowoleni z wyjazdu, ta forma zwiedzania nam odpowiada.

*

Doskonała organizacja, dobry stosunek jakości do ceny - fajnie, że przewodnik miał na uwadze dobre i niedrogie rzeczy. Przewodnik pokazywał fajne miejsca i ewidentnie miał pojęcie o tym co mówi i o tym co pokazuje 🙂 POLECAM!

*

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Duże tempo ale i atrakcji sporo! Możliwość indywidualizacji planów przed wycieczką a nawet w jej trakcie. Sympatyczny i zawsze służący pomocą przewodnik, który mieszka na miejscu więc zna specyfikę kraju. Poleca świetne jedzenie u tubylców :). Moim zdaniem warto!

*

Najbardziej podobało mi się to, że bardzo dużo zobaczyliśmy i podróżowaliśmy różnymi środkami komunikacji ( metrem, pociągami oraz shinkansenami) jakimi podróżują na co dzień mieszkańcy Japonii. Zwiedzanie było dobrze rozplanowane, ponieważ zobaczyliśmy zarówno miejsca historyczne, świątynie, cmentarze, muzea jak i dzielnice współczesne. Program był dobrze zaplanowany i mieliśmy czas wolny na spojrzenie na Japonię własnymi "nogami"

Wycieczka 2015-11

*

Jestem zadowolona z wycieczki,wiele zobaczyłam,czas spędzony w Japonii rozbudził we mnie zainteresowanie tym krajem.

Wycieczka 2015-11

*

Wycieczka na którą zdecydowanie warto pojechać, wszystko idealnie zaplanowane i zorganizowane. Świetnie wypełniony plan dnia, mnóstwo ciekawych miejsc do obejrzenia, hotele o odpowiednio wysokim standardzie, doskonale zorientowany przewodnik służący wszelką pomocą. Możliwość zwiedzania na własną rękę jeżeli nie ma się ochoty oglądać wszystkiego wg planu wycieczki. Dodatkowy plus ,wyżywienie na mieście wiec różnorodność i wybór

Wycieczka 2015-11

*

Wysoka jakość hoteli jak na wycieczkę objazdową.. zwykle bywają gorsze co ciekawe śniadania też "japońskie".. a nie robione pod turystów To też przede wszystkim super podróż kulinarna, baaardzo dobrze, że przewidziano jedynie śniadania. Porównując ceny do krajowych - wychodzi bardzo podobnie a często taniej, u nas sashimi kosztuje krocie tam jest duuże tańsze i smaczniejsze.

Wycieczka 2015-11

*

Program wycieczki bardzo ciekawy, zakwaterowanie w bardzo czystych i przyjemnych hotelach, całość dobrze zorganizowana. Polecam wyjazd z ICHIGO.

*

Wspaniałe miejsca, ciekawa kultura, zapierające dech w piersiach widoki, ogrom wrażeń - tego można doświadczyć podczas wycieczki do Japonii z Ichigo. Polecam serdecznie.

*

Wycieczka na którą zdecydowanie warto pojechać, wszystko idealnie zaplanowane i zorganizowane. Świetnie wypełniony plan dnia, mnóstwo ciekawych miejsc do obejrzenia, hotele o odpowiednio wysokim standardzie, doskonale zorientowany przewodnik służący wszelką pomocą. Możliwość zwiedzania na własną rękę jeżeli nie ma się ochoty oglądać wszystkiego wg planu wycieczki. Dodatkowy plus - plany wypraw z Ichigo zawsze sporo

Wycieczka 2015-08

*

Wycieczka fantastyczna! Dynamiczne zwiedzanie, ale dzięki temu najważniejsze miejsca odwiedzone:)  

Wycieczka 2015-08

*

Bardzo przyjemna i ekscytująca wycieczka :). Tempo wycieczki bardzo szybkie, ale nie jest to dziwne przy takiej ilości miejsc do zwiedzenia.  

Wycieczka 2015-08

*

Polecamy osobom w każdym wieku pozytywnie zakręconym na punkcie Japonii. Fantastyczna możliwość poznania kraju również z punktu widzenia praktyki podróżowania (wykorzystanie różnych środków transportu, orientacja w organizacji metra itp.). Brawo Ichigo!

Wycieczka 2014-03

*

Podróże z Ichigo uważam za naprawdę godne polecenia. Zapewniają poznanie kraju w różnych wymiarach - od zatłoczonych i nowoczesnych metropolii, po spokojniejsze miejsca, gdzie można doświadczyć bardziej tradycyjnej Japonii. Plan wycieczki nie jest sztywny, zawsze można go zmienić, a nawet dostosować do indywidualnych potrzeb - w tym przypadku przewodnik zawsze służy radą. Duża ilość czasu

Wycieczka 2014-03

*

Wycieczka warta swojej ceny. Polecam - taka podróż nie jest stratą pieniędzy. Jest okazją na poznanie kraju z bliska. Codzienne odwiedzanie nowych miejsc pozwala na podziwianie historii i kultury Japonii.

Wycieczka 2013-11

*

Jak Japonia to tylko z ichigo, mozna zobaczyc wiele ciekawych miejsc w przystępnej cenie ( ^ω^ )

Wycieczka 2014-03