Biznes

"W biznesie cenimy otwartość i precyzję. Musi być solidnie. "

Prezes, Mateusz Kol

Handel Polska-Japonia

Od 2010 roku zapewniamy wsparcie szkoleniowe, programy rozwojowe dla firm oraz pośrednictwo typu import-eksport w relacjach handlowych między polskimi i japońskimi przedsiębiorcami.

Dysponujemy szeroką siecią kontaktów w Japonii, a nasze usługi importowo-eksportowe świadczymy głównie dla średnich i dużych przesiębiorstw.

Szkolenia i audyty

Kaizen czyli ciągłe usprawnianie to nasza domena. Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem z firmami, którym zależy na poszerzeniu horyzontów, wprowadzeniu zmian w strukturze i kulturze organizacyjnej. Nie wszystkie japońskie rozwiązania są idealne, ale dzięki naszym szkoleniom i wsparciu usprawnisz swój biznes i zdobędziesz nowe pomysły na jego rozwój.

Pomoc i asysta

Potrzebny pilnie tłumacz języka japońskiego do ważnych dokumentów lub na spotkanie? A może firma została zaproszona do współpracy przez japońską stronę i nie bardzo wiadomo jak się w tym odnaleźć? 

Niestety wielu przedsiębiorców stara się szukać oszczędności nie tam, gdzie należy i zamiast profesjonalnej usługi próbują podejmować się japońskich tematów na własną rękę. Często się to udaje, ale naprawdę odradzamy korzystanie z tłumacza Google do przygotowania profesjonalnych prezentacji lub dokumentów. Podczas spotkania biznesowego może też okazać się, że mimo uśmiechów i pochwał temat współpracy zakończył się równie szybko jak rozliczenie kosztów podróży służbowej.

Wyjazdy do Japonii

Podczas pierwszego spotkania warto jest mieć odpowiednie wsparcie. Nasz zespół pomoże nie tylko zorganizować wyjazd ale również wedle życzenia będzie pomocny podczas samego spotkania. Jako pełnoprawny touroperator organizujemy również wyjazdy motywacyjne do Japonii a także zwiedzanie przy okazji wizyty biznesowej.

Dołącz do firm, które zaufały naszemu profesjonalizmowi.