Oferta pracy w ICHIGO: Pracownik biurowy z j. japońskim

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika biurowego z j. japońskim.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się docelowo pomiędzy 17 a 21 grudnia 2018.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka japonskiego mile widziana
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość MS Office i obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze klienta, szczególnie telefonicznej, mile widziane
  • dyspozycyjność w godzinach 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,
  • poradycznie również w soboty z zamiennym dniem wolnym w tygodniu
  • zainteresowanie kulturą Japonii mile widziane

Obowiązki:

  • udzielanie informacji i zapisywanie na kursy językowe oraz wycieczki
  • prowadzenie bieżących spraw biurowych
  • koordynowanie kalendarza zajęć i informowanie lektorów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami, kontrola rozliczeń
  • pomoc przy prowadzeniu i promowaniu organizowanych wydarzeń

Oferujemy:

  • pracę w młodym, polsko-japońskim zespole
  • wynagrodzenie plus premie za efektywność
  • Płaca brutto min.: 3000 zł
  • Płaca brutto max.: 4300 zł

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: biuro@ichigo.pl z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ICHIGO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”