Oferta pracy w ICHIGO: Specjalista ds. turystyki

Poszukujemy do naszego zespołu specjalisty ds. turystyki.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się docelowo pomiędzy 17 a 21 grudnia 2018.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość Japonii mile widziana
  • wybitna zaradność i dokładność
  • doświadczenie w branży
  • z uwagi na charakter ogłoszenia mile widziana własna działalność, ale umowa o pracę również możliwa
  • wykształcenie wyższe mile widziane

Obowiązki:

  • sprzedaż pakietów wycieczkowych, głównie telefonicznie
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert
  • nawiązywanie współpracy z agentami turystycznymi
  • dbałość o zadowolenie klientów

Oferujemy:

  • pracę w młodym, polsko-japońskim zespole
    wynagrodzenie plus wysokie premie
  • Płaca brutto min.: 3000 zł
  • Płaca brutto max.: 5000 zł

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: biuro@ichigo.pl z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ICHIGO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”