Pomocnik sprzątający w Hakone

Programy:
Praca w hotelach i restauracjach
Forma zatrudnienia:
Pół etatu
Typ wizy:
Zwiedzaj i Pracuj
Opłata za udział:
490 PLN / Uzyskanie posady
Lokalizacja:
Hakone
Opis oferty:
PodmiotSchronisko
StanowiskoPomocnik sprzątający
Szczegóły dotyczące zadaniaSprzątanie i sprzątanie w hostelu
Maksymalna liczba kandydatów3 osoby na miesiąc
Czas trwaniaOd 1 miesiąca do 12 miesięcy
Wymagany poziom japońskiegoNie wymagane
Wymagany poziom AngielskiegoŚrednio zaawansowany
Wiek18–30
EdukacjaŚrednie lub wyższe
DoświadczenieNie wymagane
Inne wymaganiaCi, którzy są radośni i traktują wszystkie zadania poważnie. A także miła i dojrzała osoba.
ZakwaterowanieZakwaterowanie u rodziny (jedno łóżko w mieszanym pokoju wieloosobowym) jest zapewnione)
WynagrodzenieNie zapewniony
PosiłkiZapewniono kilka rodzajów żywności do samodzielnego gotowania. (Nieprzygotowane posiłki. Możliwe samodzielne gotowanie we wspólnej kuchni)
Koszty przelotuNie zapewniony
Koszty dojazdu do pracyNie zapewniony
System pracySystem zmianowy
Dni wolne9 dni w miesiącu
Godziny pracy dziennie4 godziny (od 11:00 do 15:00)
Komentarze

Możesz korzystać z naszych onsen (gorących źródeł) każdego dnia.

Proces aplikacji:

1. Złóż wniosek, przesyłając swoje CV do bazy danych

2. Poczekaj na kontakt od nas; Skontaktujemy się z Tobą, jeśli pracodawca jest zainteresowany

3. Skonsultuj się z nami i ustal datę wyjazdu

4. Złóż wniosek o wizę w ambasadzie Japonii

5. Przenieś opłatę za uczestnictwo

6. Leć do Japonii