Kursy japońskiego - Warszawa

Ogromne zainteresowanie naszymi usługami sprawiło, iż postanowiliśmy zaoferować nasze kursy japońskiego mieszkańcom Warszawy. Pragniemy, aby stolica również mogła poznać nasze sposoby na naukę, które łączą przyjemne z pożytecznym. Przygotowanie naszych nauczycieli, starannie opracowane materiały i miła atmosfera, nie pozostawiają zadowolenia klientów przypadkowi. Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby dowiedzieć się kiedy możesz zacząć swój kurs japońskiego w Warszawie.

Ogólnopolski kontakt:
+48 721 247 050
biuro@ichigo.pl

Infolinia Pn.-Pi. 9:00-18:00.
Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Kurs japońskiego online

Kurs japońskiego prowadzony przez wykwalifikowanych nauczycieli centrum Ichigo można odbyć także online. Każdy klient samodzielnie wybiera termin lekcji, który mu odpowiada, a następnie rejestruje się na wybraną godzinę. Po uiszczeniu należności oraz odesłaniu podpisanej umowy o świadczenie usług, może rozpocząć pracę z wyznaczonym Sensei. Każdy kurs japońskiego, zarówno ten prowadzony w warszawskim oddziale naszej firmie, jak i online, jest niezawodnym narzędziem służącym poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Miejsca prowadzenia zajęć :

Warszawa Al.Jerozolimskie 81 lok 7.10 piętro 7 Biuro Hello Warszawa (Budynek CENTRAL TOWER (dawniej ORCO)

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości (wymagane)

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach kontaktowych
 

Kursy wakacyjne

Przygotowujemy także różnorodne kursy japońskiego odbywające się w wielu naszych oddziałach podczas wakacji letnich. Kierujemy je zarówno do osób, które rozpoczynają naukę, jak i do tych, które chciałyby ją kontynuować. Kursy dla początkujących zostały podzielone według tempa, w którym przerabiany jest materiał szkoleniowy, aby umożliwić każdemu znalezienie zajęć dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Natomiast dla zainteresowanych, chcących pogłębić swoją wiedzę na temat języka i kultury Japonii, stworzyliśmy pasjonujący kurs kaligrafii.

Dowiedz się więcej

Terminy i lokalizacje zajęć

Zależy nam na tym, aby nasze kursy japońskiego w Warszawie prowadzone były w godzinach oraz w dniach, które odpowiadają naszym klientom. Zarówno grupy początkujące, jak i zaawansowane będą miały możliwość wyboru terminów, które są najlepiej dostosowane do ich prywatnego harmonogramu. Nasza siedziba mieści się obecnie w Wirtualnym Biurze Hello przy al. Jerozolimskich 81/7. Bliskość dworców kolejowych oraz metra sprawia, że jest to świetnie skomunikowane miejsce, ułatwiające uczestnikom kursów japońskiego dotarcie na zajęcia.

Dowiedz się więcej

Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?

Kurs języka japońskiego został przygotowany nie tylko dla osób zupełnie początkujących, osób znających już podstawy języka, ale również dla grup oraz firm dla których organizowane są kursy wakacyjne oraz wyjazdy integracyjne do Japonii w celu poznania obcej kultury zamieszkujących tam ludzi.

Oferujemy różne atrakcyjne formy i plany nauki

PLAN A
miesięcznie
130 zł
60 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram
MINI GRUPA
miesięcznie
250 zł
►►►
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram
ONLINE
miesięcznie
od 250 zł
►►►
od 60 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Szczegóły
INDYWIDUALNE
miesięcznie
od 400 zł
►►►►
od 90 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Kursy japońskiego opieramy na metodzie bezpośredniej, czyli nauczamy nie używając języka pośredniego już od pierwszych zajęć.

Zatrudniamy rodowitych Japończyków, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz pasję do nauczania.

Dla uczniów rozpoczynających naukę przygotowaliśmy podręcznik, który jest regularnie uaktualniany przez nasz zespół specjalistów.

W sytuacji, gdy nie możesz dotrzeć na kurs japońskiego, otrzymasz rekompensatę w postaci 20 minut konsultacji.

Opracowujemy nowe strategie i pracujemy nad efektywnością podczas cotygodniowych spotkań nauczycieli.

W każdej grupie znajduje się maksymalnie 10 osób, co znacznie poprawia warunki do nauki czy tworzenia relacji.

Cenimy sobie komfortową atmosferę podczas zajęć, dlatego nie prowadzimy lekcji próbnych i nie zapraszamy osób z zewnątrz.