ICHIGO is a Cultural and Business Center focusing
on Japan in a wide spectrum:

Kursy japońskiego

Kursy japońskiego sieci ICHIGO to połączenie doświadczenia, pasji i zaangażowania, które skutkują fenomenalnymi wynikami naszych uczniów.

Nasi nauczyciele pochodzą z Japonii, więc oprócz niesamowitej wiedzy językowej, przekazują naszym klientom informacje o tradycjach i obyczajach tego niezwykłego kraju. Oddziały naszej firmy znajdują się w 8 miastach na terenie Polski.
See offer

Podróże do Japonii

ICHIGO organizuje wyjątkowe wycieczki do Japonii od 2015 roku. Dzięki naszemu absolutnemu skupieniu na tym kraju, podróże, które planujemy mogą zostać całkowicie spersonalizowane, tak aby dostarczyć naszym klientom takich wrażeń, o których zawsze marzyli.

Nasi przewodnicy zadbają o to, by każdy poczuł się magicznie w tym miejscu.
See offer

Praca w Japonii

ICHIGO przygotowało specjalnie dla Was sprawdzone oferty pracy w Japonii. Dzięki naszemu wsparciu nie musicie się bać o to, że zostaniecie oszukani lub niewłaściwie potraktowani.

Nasi pracownicy bezpośrednio testują wszystkie oferty i prowadzą rozmowy z potencjalnymi pracodawcami. Praca w Japonii, którą znajdziecie poprzez nasz portal może się okazać największą przygodą Waszego życia!
See offer

Usługi dla biznesu

Od 2010 roku zapewniamy wsparcie szkoleniowe, programy rozwojowe, wyjazdy dla firm oraz pośrednictwo typu import-eksport w relacjach handlowych między polskimi i japońskimi przedsiębiorcami.
See offer