Język japoński


Język japoński jest fantastyczną opcją rozwoju zarówno dla ludzi, którzy planują związać swoją najbliższą przyszłość z Krajem Kwitnącej Wiśni, jak i dla tych, którzy pasjonują się tamtejszą kulturą i chcieliby zacząć się posługiwać tym językiem.

Nasze kursy japońskiego są doceniane od wielu lat dzięki ich zróżnicowaniu oraz niezwykłej efektywności. Tworzone przez nas grupy są niewielkie i pozwalają na szybkie oraz kameralne przyswajanie informacji. Nasi nauczyciele to zespół profesjonalistów i pasjonatów z Japonii, zakochanych w przekazywaniu wiedzy i procesie nauczania. Kurs japońskiego przygotowany przez ICHIGO to gwarancja satysfakcji oraz radości przy każdych zajęciach.

 

 

  • Kursy grupowe
  • Indywidualne
  • Kursy minigrupy

Plan A

149,00 zł
Miesięcznie
Lżejsze tempo nauki rekomendujemy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z j. japońskim w czasie 60 minut. Zajęcia w grupie są także okazją do poznania ciekawych osób o podobnych celach i zainteresowaniach.
60 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan iA

399,00 zł
Miesięcznie
Dla osób pragnących podjąć naukę najbardziej dopasowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Japoński w biznesie? Japoński na wyjazd? Potrzebujesz certyfikat JLPT? Zapewniamy najwyższą możliwą elastyczność.
od 60 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Trzyosobowy

249,00 zł
Miesięcznie
Dla uczestników, którym zależy na nauce w niewielkim gronie trzech osób. Kameralne zajęcia sprzyjają efektywnej nauce w tempie ściśle dopasowanym do wszystkich członków grupy. - (3os.)
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Dwuosobowy

299,00 zł
Miesięcznie
Dla uczestników, którym zależy na nauce w dwie osoby. Kameralne zajęcia sprzyjają efektywnej nauce w tempie ściśle dopasowanym do obu osób. - (2 os.)
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan B

199,00 zł
Miesięcznie
Plan B to nasz najbardziej popularny plan ( 85% zgłoszeń ). Nauka dłuższa łącznie o 2 godziny miesięcznie względem planu A pozwala na osiągnięcie konkretnych efektów w tym samym okresie. Zajęcia w większej grupie są także okazją do poznania osób o podobnych celach i zainteresowaniach.
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan iB

599,00 zł
Miesięcznie
Tutaj w grę wchodzi szybka nauka i najwyższa efektywność. Najlepszy wybór dla osób, którym szczególnie zależy na czasie.
od 90 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Kontynuacja nauki w ICHIGO A

130,00 zł
Miesięcznie
60
4
Wybieram

 

 

 

Ważne informacje!

 

  • Podane powyżej ceny zawierają 20 zł zniżki za dokonywanie płatności w terminie oraz 50 zł zniżki za podpisanie umowy terminowej od wybranego miesiąca do końca czerwca. Innymi słowy, w przypadku umów zawieranych na czas nieoznaczony, należy do kwot doliczyć 50zł miesięcznie.
  • ​​​​Nabór prowadzony jest w ciągu całego roku, a dokładne dni i godziny zajęć są ustalane na podstawie zgłoszeń.
  • Ze względu na możliwe błędy w wyświetlaniu strony, powyższy plan cenowy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 K.C. i obowiązuje od 01.08.2019 do odwołania.

Zniżki

  • Obowiązuje 50% zniżka za drugiego członka najbliższej rodziny: rodzeństwo/małżonkowie. (Nie dotyczy planów: indywidualnego, minigrupy oraz online).
Najczęściej zadawane pytania

 

W jakim języku prowadzone są zajęcia i przez kogo?

Zajęcia w ICHIGO prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych nauczycieli z Japonii ( Japończyków ). Stosujemy metodę Direct, polegającą na komunikowaniu się w języku japońskim już od pierwszego spotkania. Warto jednak pamiętać, że dla początkujących, autorskie podręczniki ICHIGO, zawierają opisy w języku polskim

W jakim wieku można rozpocząć naukę?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Czy materiały są w cenie?
Czy prowadzone są zajęcia próbne? 

 

Nie możesz się zdecydować?
Zadzwoń lub napisz, a my pomożemy Ci w doborze odpowiedniego planu!

 

+48 785 15 00 15      biuro@ichigo.pl