Język japoński


Język japoński jest fantastyczną opcją rozwoju zarówno dla ludzi, którzy planują związać swoją najbliższą przyszłość z Krajem Kwitnącej Wiśni, jak i dla tych, którzy pasjonują się tamtejszą kulturą i chcieliby zacząć się posługiwać tym językiem.

Nasze kursy japońskiego są doceniane od wielu lat dzięki ich zróżnicowaniu oraz niezwykłej efektywności. Tworzone przez nas grupy są niewielkie i pozwalają na szybkie oraz kameralne przyswajanie informacji. Nasi nauczyciele to zespół profesjonalistów i pasjonatów z Japonii, zakochanych w przekazywaniu wiedzy i procesie nauczania. Kurs japońskiego przygotowany przez ICHIGO to gwarancja satysfakcji oraz radości przy każdych zajęciach.

 

 

  • Kursy grupowe
  • Indywidualne
  • Kursy minigrupy

Plan A

149,00 zł
Miesięcznie
Lżejsze tempo nauki rekomendujemy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z j. japońskim w czasie 60 minut. Zajęcia w grupie są także okazją do poznania ciekawych osób o podobnych celach i zainteresowaniach.
60 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan iA

399,00 zł
Miesięcznie
Dla osób pragnących podjąć naukę najbardziej dopasowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Japoński w biznesie? Japoński na wyjazd? Potrzebujesz certyfikat JLPT? Zapewniamy najwyższą możliwą elastyczność.
od 60 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Trzyosobowy

249,00 zł
Miesięcznie
Dla uczestników, którym zależy na nauce w niewielkim gronie trzech osób. Kameralne zajęcia sprzyjają efektywnej nauce w tempie ściśle dopasowanym do wszystkich członków grupy. - (3os.)
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Dwuosobowy

299,00 zł
Miesięcznie
Dla uczestników, którym zależy na nauce w dwie osoby. Kameralne zajęcia sprzyjają efektywnej nauce w tempie ściśle dopasowanym do obu osób. - (2 os.)
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan B

199,00 zł
Miesięcznie
Plan B to nasz najbardziej popularny plan ( 85% zgłoszeń ). Nauka dłuższa łącznie o 2 godziny miesięcznie względem planu A pozwala na osiągnięcie konkretnych efektów w tym samym okresie. Zajęcia w większej grupie są także okazją do poznania osób o podobnych celach i zainteresowaniach.
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram

Plan iB

599,00 zł
Miesięcznie
Tutaj w grę wchodzi szybka nauka i najwyższa efektywność. Najlepszy wybór dla osób, którym szczególnie zależy na czasie.
od 90 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Kontynuacja nauki w ICHIGO A

130,00 zł
Miesięcznie
60
4
Wybieram

 

 

 

Ważne informacje!

 

  • Podane powyżej ceny zawierają 20 zł zniżki za dokonywanie płatności w terminie oraz 50 zł zniżki za podpisanie umowy terminowej od wybranego miesiąca do końca czerwca. Innymi słowy, w przypadku umów zawieranych na czas nieoznaczony, należy do kwot doliczyć 50zł miesięcznie.
  • ​​​​Nabór prowadzony jest w ciągu całego roku, a dokładne dni i godziny zajęć są ustalane na podstawie zgłoszeń.
  • Ze względu na możliwe błędy w wyświetlaniu strony, powyższy plan cenowy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 K.C. i obowiązuje od 01.08.2019 do odwołania.

Zniżki

  • Obowiązuje 50% zniżka za drugiego członka najbliższej rodziny: rodzeństwo/małżonkowie. (Nie dotyczy planów: indywidualnego, minigrupy oraz online).
Najczęściej zadawane pytania

 

W jakim języku prowadzone są zajęcia i przez kogo?

Zajęcia w ICHIGO prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych nauczycieli z Japonii ( Japończyków ). Stosujemy metodę Direct, polegającą na komunikowaniu się w języku japońskim już od pierwszego spotkania. Warto jednak pamiętać, że dla początkujących, autorskie podręczniki ICHIGO, zawierają opisy w języku polskim

W jakim wieku można rozpocząć naukę?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Czy materiały są w cenie?
Czy prowadzone są zajęcia próbne? 
Czego nauczysz się na kursie języka japońskiego?
Poziomy trudności języka japońskiego
Podstawowe japońskie zwroty

Dlaczego warto uczyć się j. japońskiego?

Od czego zacząć naukę języka japońskiego?
Metody nauki języka japońskiego
Kto może za zapisać się na kurs japońskiego?
Co nas wyróżnia w nauczaniu języka japońskiego?
Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego?
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego online?
Dla kogo przeznaczone są nasze kursy?
Dla kogo przeznaczony jest kurs języka japońskiego online?
Jakie są korzyści nauki w ICHIGO?

 

Nie możesz się zdecydować?
Zadzwoń lub napisz, a my pomożemy Ci w doborze odpowiedniego planu!

 

+48 785 15 00 15      biuro@ichigo.pl