Dołącz do firm, które zaufały naszemu profesjonalizmowi.
 

 

W biznesie cenimy otwartość i precyzję. Musi być solidnie.

Prezes Zarządu, Mateusz Kol

 

Konsultacje z Mateuszem Kolem, prezesem ICHIGO®

 

Ponad 13-letnie doświadczenie w relacjach polsko-japońskich zarówno w zakresie kulturowym jak i biznesowym stawiają Mateusza Kola w eksperckiej czołówce kraju. Jako przedsiębiorca i ekonomista z pasji i wykształcenia, od lat doradza partnerom w szerokim spektrum tematów związanych z Japonią od najdrobniejszych jak próby wejścia na rynek, przez rozwiązywanie problemów pracowniczych, po organizację kontenerowców i organizację handlu hurtowego.   

 

Konsultacje rekomendujemy dla osób i podmiotów, które:

  • realizują projekt międzynarodowy, związany z Japonią
  • planują inwestycję w Polsce z zaangażowaniem japońskiego kapitału
  • planują wejście na rynek japoński
  • planują zwiększenie sprzedaży swoich produktów na rynku japońskim
  • zatrudniają Japończyków lub planują zatrudniać

 

Koszt pierwszych konsultacji to 300zł netto za 60-120 min. w zależności od potrzeb. W przypadku nawiązania stałej współpracy, konsultacje z partnerami są bezpłatne. Możliwość spotkania w Trójmieście, online lub w razie potrzeby w Katowicach, Warszawie lub w siedzibie klienta. Gwarantujemy poufność. 

 

Rezerwacje: +48 785 15 00 15 lub biuro@ichigo.pl

 
Co jeszcze możemy zrobić dla ciebie i twojej firmy:
 
 
Handel Polska-Japonia

Od 2010 roku zapewniamy wsparcie szkoleniowe, programy rozwojowe dla firm oraz pośrednictwo typu import-eksport w relacjach handlowych między polskimi i japońskimi przedsiębiorcami.

Dysponujemy szeroką siecią kontaktów w Japonii, a nasze usługi importowo-eksportowe świadczymy głównie dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

 
Szkolenia i audyty

Kaizen czyli ciągłe usprawnianie to nasza domena. Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem z firmami, którym zależy na poszerzeniu horyzontów, wprowadzeniu zmian w strukturze i kulturze organizacyjnej.

Nie wszystkie japońskie rozwiązania są idealne, ale dzięki naszym szkoleniom i wsparciu usprawnisz swój biznes i zdobędziesz nowe pomysły na jego rozwój.

 
Pomoc i asysta

Potrzebny pilnie tłumacz języka japońskiego do ważnych dokumentów lub na spotkanie? A może zaproszono do współpracy przez firmę z Japonii i nie bardzo wiadomo jak się w tym odnaleźć? 

Podczas spotkania biznesowego może okazać się, że mimo uśmiechów i pochwał temat współpracy, temat zakończył się z chwilą lądowania w Warszawie. Dlatego warto rozważyć profesjonalną usługę wsparcia ze strony ICHIGO®

 
Wyjazdy do Japonii

Podczas pierwszego spotkania warto jest mieć odpowiednie wsparcie. Nasz zespół pomoże nie tylko zorganizować wyjazd, ale również wedle życzenia będzie pomocny podczas samego spotkania.

Jako pełnoprawny touroperator organizujemy również wyjazdy motywacyjne do Japonii a także zwiedzanie przy okazji wizyty biznesowej.

 
Zapraszamy do współpracy B2B:

+48 785 15 00 15      biuro@ichigo.pl

Wyślij wiadomość