Kurs japońskiego - Łódź

Rosnące zainteresowanie naszymi usługami sprawiło, że postanowiliśmy rozwinąć ICHIGO® w kolejnych miastach w Polsce. Od teraz również mieszkańcy Łodzi mogą poznać nasze innowacyjne metody nauki języka japońskiego.

Kurs japońskiego ICHIGO® Łódź to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie. Grono naszych lektorów tworzą profesjonalni, świetnie przygotowani i wykwalifikowani native speakerzy z samej Japonii. Już teraz skontaktuj się z nami i dowiedz się kiedy możesz rozpocząć swój kurs języka japońskiego w Łodzi.

Adres:
prez. Gabriela Narutowicza 86
90-139 Łódź
Polska
Miejsce zajęć:
Sale Szkoleniowe Łódź Lloyd Woodley Sale Konferencyjne Łódź
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Zajęcia odbywają się w terminach dogodnych dla naszych kursantów. Zapisując się na kurs, zaznaczasz swoją dyspozycyjność, według której organizujemy późniejszą grupę. Nie musisz martwić się swoją pracą ani szkołą, na pewno znajdziemy idealny termin dla Ciebie. Dodatkowo, kurs japońskiego odbywa się w centrum miasta Łódź, przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 86. Dzięki dogodnej komunikacji każdy z naszych klientów może bezproblemowo uczestniczyć w zajęciach, nawet jeśli dojeżdża z obrzeży miasta.

Kursy wakacyjne

ICHIGO organizuje kurs wakacyjny japońskiego online. Zajęcia odbywają się co roku w sierpniu, za pomocą platformy Google Meet. Poza regularnymi spotkaniami kursanci mają ciągły dostęp do multimedialnej bazy do samodzielnej nauki. Kurs jest prowadzony przez native speakerów z samej Japonii, dzięki czemu klienci mają naturalny kontakt z językiem i mogą poznać różne akcenty rodzimych użytkowników języka japońskiego. Lekcje są przeznaczone zarówno dla osób uczęszczających stale na zajęcia w ICHIGO, jak i dla nowych klientów.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Kurs japońskiego w Łodzi to świetna okazja nie tylko do nauki języka, ale również poznania kultury i innych osób zainteresowanych tą tematyką. Gwarantujemy Państwu możliwość przeprowadzenia kursu w niewielkich grupach, które pozwalają na integrację z innymi uczestnikami. W sytuacji, gdy ktoś czuje się niepewnie i preferuje naukę solo, oferujemy także opcję kursu indywidualnego, skupionego np. na konkretnym słownictwie biznesowym lub innym aspekcie języka.


  • Kursy online

    Jako że współcześnie wiele aktywności można realizować przez Internet, podobnie kurs japońskiego, który oferujemy oprócz wersji stacjonarnej, występuje również w formie online. To nie tylko świetna okazja do poznania kultury Japonii, poszerzenia horyzontów i oczywiście nauki języka, ale również oszczędność czasu i kontakt z profesjonalnymi lektorami, z każdego miejsca na świecie, ponieważ do zdobycia wiedzy wystarczy odpowiedni sprzęt i dostęp do Sieci.


 

Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Łodzi?

ICHIGO umożliwia zapis na zajęcia w ciągu całego roku. Zapisy odbywają się drogą online, poprzez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką “kursy japońskiego” → “stacjonarne”. Znajdują się tam informacje nt. planów nauczania. Po wyborze tego, który pasuje do Twoich indywidualnych preferencji, pojawi się formularz. Jeśli kwestionariusz zostanie wypełniony prawidłowo, to szkoła skontaktuje się z Tobą za pomocą podanego numeru telefonu i/lub adresu e-mail.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Łodzi?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?