Kurs japońskiego - Poznań

Rosnąca popularność języka japońskiego sprawiła, że ICHIGO® pojawiło się również w Poznaniu. Kultura kraju kwitnącej wiśni cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców największych miast w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz starannie opracowane materiały sprawiają, że klienci niezwykle doceniają nasz kurs japońskiego. Poznań stał się kolejnym miejscem, gdzie możemy dzielić się swoją pasją. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej nt. nauki japońskiego w Poznaniu.

Adres:
Młyńska 5/9
61-729 Poznań
Polska
Miejsce zajęć:
FivE-biuro Sp. z o.o. - Sala M
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Kurs japońskiego odbywa się w terminach odpowiadających uczestnikom. Godziny oraz dni w których odbywają się zajęcia są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. W przeciwieństwie do innych szkół językowych, dopasowujemy się do uczniów, a nie oni do nas. Na podstawie napływających zgłoszeń tworzymy grupy dobrane pod względem umiejętności i dyspozycji. Kurs japońskiego odbywa się przy ul. Młyńska 5/9, 61-729 Poznań, w samym centrum miasta. Przy wybieraniu naszej lokalizacji braliśmy pod uwagę komunikację, dlatego na spotkania można bezproblemowo dojechać autobusem lub tramwajem.

Kursy wakacyjne

Oferujemy letnie kursy online, które odbywają się w sierpniu. Jest to świetna opcja zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kulturą kraju kwitnącej wiśni, ale również dla tych, którzy kontynuują swoją naukę. Kurs wakacyjny jest prowadzony przez native speakerów z samej Japonii. Dzięki temu kurs skupia się nie tylko na języku, ale również na aspektach kulturowych. Letni kurs japońskiego to świetny sposób na efektywne spędzenie wolnego czasu.

 

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Całoroczne zajęcia językowe prowadzone przez naszych współpracowników z doświadczeniem i ogromną wiedzą to jedna z cech charakteryzujących nasz kurs japońskiego w Poznaniu. Zajęcia przygotowujemy dla osób o różnym stopniu kompetencji językowych, od tych początkujących, aż po bardziej zaawansowanych. Każdy na naszych kursach może znaleźć odpowiadający mu poziom, zarówno w wariancie indywidualnym, jak i w małych grupach liczących od 5 do 7 osób.


  • Kursy online

    Kurs japońskiego bez wychodzenia z domu jeszcze kilka lat temu wydawałby się czymś niemożliwym, jednak w dobie współczesnego Internetu, gdzie znaczna część życia znajduje się w świecie wirtualnym, warto skorzystać z naszej oferty kursu językowego online. To nie tylko oszczędność czasu na dojazdy i ograniczenie stania w korkach, ale również gwarancja pełnej swobody w trakcie zajęć, prowadzonych przez znakomitych nauczycieli, otwartych i chętnych do przekazania wiedzy na temat języka.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Poznaniu?

Zapisy na kurs japońskiego w Poznaniu odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką “kursy japońskiego” → “stacjonarne”. Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Poznaniu?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?