Kurs japońskiego - Lublin

Jednym z miejsc, w których regularnie prowadzimy nasze kursy japońskiego jest Lublin. Również tutaj do Twojej dyspozycji oddajemy zespół nauczycieli z Japonii, których celem jest przybliżenie Ci tego języka oraz niecodziennej kultury tego państwa.

W zależności od tego, jakie rezultaty chciałbyś osiągnąć oraz na jakim poziomie się znajdujesz, możesz wybrać taki kurs japońskiego, który będzie Ci najbardziej odpowiadać.

Adres:
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3
20-400 Lublin
Polska
Miejsce zajęć:
piętro 1, sala 1.126
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Kurs japońskiego w Lublinie, który organizujemy w ICHIGO to opcja nauki języka w elastyczny sposób, poprzez ustalenie swojej dyspozycyjności, dzięki czemu znacznie łatwiej można połączyć edukację z codziennym życiem. Warto dodać, że nasza lokalizacja to samo centrum Lublina, dlatego warto dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, szczególnie jeśli klienci cenią sobie tego rodzaju wygodę.

Kursy wakacyjne

Zapraszamy na wakacyjny kurs japońskiego w Lublinie online. Spotkania obejmują zajęcia planowane w sierpniu i są one dedykowane osobom zainteresowanym językiem oraz kulturą Japonii, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami, co znacznie ułatwia przyswajanie informacji, zwłaszcza że zapewniamy kursantom dodatkowe materiały dydaktyczne.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Warto skorzystać z naszych kursów stacjonarnych w Lublinie, gdzie uczestnicy lepiej poznają nie tylko język, ale również kulturę Japonii. Wspierając interakcję wśród kursantów, tworzymy niewielkie grupy, choć oferujemy też opcję spotkań indywidualnych. Dzięki zaangażowaniu doświadczonych lektorów nauka japońskiego w ICHIGO okazuje się naprawdę przyjemna i satysfakcjonująca.


  • Kursy online

    Idąc z duchem czasu zespół ICHIGO, oprócz zajęć prowadzonych stacjonarnie w Lublinie, oferuje ponadto kurs japońskiego online, co umożliwia odkrywanie Japonii i rozwijanie własnych umiejętności komunikacyjnych, jednocześnie zdobywając wiedzę w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Do kontaktu, wystarczy jedynie sprzęt i połączenie internetowe.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Lublinie?

Zapisy na kurs japońskiego w Lublinie odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Lublinie?
Kiedy odbywają się zajęcia?
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?