Kurs japońskiego - Szczecin

Kurs japońskiego prowadzony przez ICHIGO® dostępny jest również dla mieszkańców Szczecina. Zatrudniamy nauczycieli z Japonii, tak aby dostarczyć Ci nie tylko niezbędną wiedzę, ale również wiele informacji na temat tego niezwykłego kraju.

Pracujemy w większości na materiałach opracowanych przez naszą firmę, dlatego możemy dokładnie ukierunkować nasze kursy japońskiego na wymagane przez klienta dziedziny.

Adres:
Tkacka 19/22
70-556 Szczecin
Polska
Miejsce zajęć:
ICHIGO® p. 409
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

ICHIGO działa w całej Polsce, dlatego nie mogło zabraknąć naszej firmy również w Szczecinie, gdzie przy ul. Tkackiej 19/22 oferujemy kurs japońskiego dostosowany do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Oprócz świetnej lokalizacji gwarantujemy elastyczny harmonogram zajęć, prowadzonych przez native speakerów z Japonii, udostępniając jednocześnie kursantom autorskie podręczniki i dodatkowe materiały.

Kursy wakacyjne

Lato to idealna pora, aby zrealizować swoje cele i plany, odwlekane od dłuższego czasu. Jako doświadczona placówka wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wielu osób i organizujemy kursy wakacyjne z planem zajęć, który można dopasować do swoich obowiązków lub wyjazdów, aby cieszyć się wakacjami i jednocześnie rozwijać swoje kompetencje, poznając kulturę i język Japonii.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Jako że chcemy zachęcić jak najwięcej osób do pokonania swoich barier językowych, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w rozmowach, aby nie tylko słuchać, ale również wypowiadać się płynnie w obcym języku. Z tego powodu organizujemy kursy stacjonarne, podczas których mieszkańcy Szczecina i okolic rozwijają swoje kompetencje, poznając wiele wspaniałych osób i dowiadując się więcej o Japonii.


  • Kursy online

    Interakcja to obok elastyczności i profesjonalizmu główny element naszej oferty, dlatego biorąc pod uwagę współczesne możliwości technologiczne, nie mogliśmy przejść obojętnie obok opcji prowadzenia zajęć online. Nasi kursanci realizują kurs japońskiego nie tylko w Szczecinie, ponieważ uczestniczą w nim z dowolnych miejsc na całym świecie, do czego wystarczy jedynie dostęp do Internetu.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Szczecinie?

Zapisy na kurs japońskiego w Szczecinie odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Szczecinie?
Kiedy odbywają się zajęcia?
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?