Kurs japońskiego - Wrocław

Nasz oddział we Wrocławiu zadba o to, aby wszyscy pasjonaci japońskiego znaleźli miejsce, w którym mogą się realizować. Wykwalifikowana kadra nauczycielska pomaga w osiągnięciu wyznaczonych sobie celów oraz w zapoznaniu uczniów z kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jeśli interesuje Cię język japoński to we wrocławskiej filii ICHIGO® znajdziesz miejsce dla siebie. Skontaktuj się z naszym biurem już dziś!

Adres:
Stanisława Leszczyńskiego 4
50-078 Wrocław
Polska
Miejsce zajęć:
Biuro Hello Wrocław, lokal 25
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Kursy we Wrocławiu odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 20:00. Terminy lekcji dostosowujemy do dostępności naszych klientów. Lekcje odbywają się w lokalu nr 25 mieszczącym się w Biurze Hello we Wrocławiu na ul. Stanisława Leszczyńskiego 4. Sala znajduje się w centrum miasta, zatem dotarcie do niej środkami komunikacji nie stanowi większego problemu.

Kursy wakacyjne

Przygotowujemy letnie kursy online odbywające się w sierpniu podczas wakacji dla osób, które rozpoczynają bądź kontynuują naukę. Zajęcia w j. japońskim prowadzone są przez profesjonalnych native speakerów z Japonii. Zapewniamy lekcje wzbogacone elementami kulturowymi jak i również dostęp do multimedialnej bazy nauki. Zajęcia w okresie wakacyjnym to na pewno sposób na wartościowe spędzenie i wykorzystanie wolnego czasu.

 

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Kompetentne posługiwanie się językiem obcym to współcześnie bardzo ceniona umiejętność, dlatego chcąc wyróżnić się zawodowo, wśród znajomych albo po prostu spełniając jedno ze swoich marzeń, idealnym sposobem na skuteczną naukę może okazać się kurs japońskiego we Wrocławiu. Nasze zajęcia już od pierwszego spotkania są prowadzone po japońsku, co zdecydowanie przyśpiesza proces przyswajania gramatyki i słownictwa.


  • Kursy online

    Na skuteczność nauki języka wpływa wiele czynników, takich jak wykorzystywane metody, zakres przekazywanej wiedzy lub atmosfera panująca w grupie. Jeśli uczestnik preferuje np. edukację indywidualną, ale z różnych przyczyn wolałby odbywać zajęcia online, nic nie stoi na przeszkodzie. Kurs japońskiego przez Internet z naszym udziałem może być równie skuteczny jak zajęcia prowadzone stacjonarnie, zapewniając jednocześnie zdecydowanie większy komfort i swobodę oraz możliwość nauki z własnego domu.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego we Wrocławiu?

Zapisy na kurs stacjonarny we Wrocławiu przyjmowane są w dowolnym czasie przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce “kursy japońskiego” → “stacjonarne”. Po wybraniu interesującego planu należy kliknąć w ikonę “WYBIERAM”, która automatycznie przekierowuje do formularza.
Po wypełnieniu wszystkich danych należy zatwierdzić i kliknąć “wyślij zgłoszenie”.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego we Wrocławiu?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Sprawdź opinie naszych kursantów