Kurs japońskiego - Gdańsk

Również w Trójmieście posiadamy placówkę, w której możesz zacząć kurs japońskiego. Gdańsk to największe jego miasto, dlatego to właśnie tutaj możesz uczęszczać na przygotowywane przez nas zajęcia.

Dzięki współpracy nauczycieli ze wszystkich lokalizacji dostarczamy naszym uczniom wysokiej jakości materiały i niespotykaną atmosferę.

Adres:
Wały Piastowskie 1/piętro 15
80-854 Gdańsk
Polska
Miejsce zajęć:
1/1508 piętro 15
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pn.-Pi. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Nauka języka w niewielkiej grupie lub indywidualnie z profesjonalnym lektorem to jedna z najbardziej skutecznych metod przyswajając podstawowy zakres słownictwa i gramatyki. Aby przełamywać swoje bariery i nie tylko słuchać, ale także wypowiadać się w innym języku zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów stacjonarnych. Kurs japońskiego w Gdańsku organizowany przez ICHIGO to oferta profesjonalnych zajęć prowadzonych przez zaangażowany i doświadczony zespół lektorów.


  • Kursy online

    Kursy japońskiego od ICHIGO to nie tylko zajęcia w sali edukacyjnej czy też w sercu kraju. Dla Państwa wygody oferujemy również naukę języka z własnego domu w formie online. Kursy japońskiego, które oferuje nasza firma prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą rozwinąć umiejętności językowe niezależnie od tego w jakim miejscu się Państwo znajdują. Zapewniamy satysfakcję z lekcji oraz rezultaty przy nauce języka japońskiego.