Kurs japońskiego - Gdańsk

Również w Trójmieście posiadamy placówkę, w której możesz zacząć kurs japońskiego. Gdańsk to największe jego miasto, dlatego to właśnie tutaj możesz uczęszczać na przygotowywane przez nas zajęcia.

Dzięki współpracy nauczycieli ze wszystkich lokalizacji dostarczamy naszym uczniom wysokiej jakości materiały i niespotykaną atmosferę.

Adres:
Wały Piastowskie 1/piętro 15
80-854 Gdańsk
Polska
Miejsce zajęć:
1/1508 piętro 15
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Odpowiadając na potrzeby naszych kursantów, chcąc zrealizować kurs japońskiego w Gdańsku, oferujemy możliwość wyboru i dopasowania terminu zajęć do ich potrzeb. Chętni uczestnicy w trakcie zapisów określają swoją dyspozycyjność oraz czas, jaki chcą przeznaczyć na naukę, aby móc pogodzić ją z życiem zawodowym i prywatnym. Inną zaletą oferty ICHIGO jest z pewnością lokalizacja, jako że kurs odbywa się tuż przy Dworcu Głównym, w biurze na 15. piętrze, dojazd na miejsce nie stanowi żadnego problemu.

Kursy wakacyjne

Kurs języka japońskiego to jedna z proponowanych przez nas opcji nauki, również z możliwością uczestnictwa w zajęciach w okresie wakacyjnym w sierpniu. Współpraca zdalna zapewnia świetne wyniki w nauce, nie tylko dzięki regularnej styczności z native speakerami z Japonii, ale także za sprawą materiałów multimedialnych do wglądu dla każdego uczestnika, co pozwala na bieżąco przyswajać wiedzę, w komfortowych, domowych warunkach.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Nauka języka w niewielkiej grupie lub indywidualnie z profesjonalnym lektorem to jedna z najbardziej skutecznych metod przyswajając podstawowy zakres słownictwa i gramatyki. Aby przełamywać swoje bariery i nie tylko słuchać, ale także wypowiadać się w innym języku zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów stacjonarnych. Kurs japońskiego w Gdańsku organizowany przez ICHIGO to oferta profesjonalnych zajęć prowadzonych przez zaangażowany i doświadczony zespół lektorów.


  • Kursy online

    Kursy japońskiego od ICHIGO to nie tylko zajęcia w sali edukacyjnej czy też w sercu kraju. Dla Państwa wygody oferujemy również naukę języka z własnego domu w formie online. Kursy japońskiego, które oferuje nasza firma prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą rozwinąć umiejętności językowe niezależnie od tego w jakim miejscu się Państwo znajdują. Zapewniamy satysfakcję z lekcji oraz rezultaty przy nauce języka japońskiego.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Gdańsku?

Zapisy na kurs japońskiego w Gdańsku odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Gdańsku?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?