Kurs japońskiego - Rybnik

Mimo, iż Rybnik nie należy do największych polskich miast, to również tutaj możesz zapisać się na nasz kurs japońskiego. Naszych klientów zapraszamy na ulicę Powstańców 3, gdzie odbywają się zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Dzięki różnym opcjom naszych kursów japońskiego, każdy mieszkaniec Rybnika znajdzie taki, który spełni jego wymagania oraz potrzeby. Nie wahaj się ani chwili dłużej – zadzwoń albo napisz do nas maila.

Adres:
Powstańców Śląskich 3/piętro 1
44-200 Rybnik
Polska
Miejsce zajęć:
piętro 1, sala 103
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Lokal, gdzie prowadzimy kurs japońskiego w Rybniku, mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 3. Ta dogodna lokalizacja zapewnia kursantom sprawny dojazd, bez obaw o trudności komunikacyjne, szczególnie że w naszej firmie cenimy elastyczność i dostosowanie do potrzeb klientów. Gwarantujemy wszystkim chętnym efektywną naukę, przy okazji dostosowując też godziny zajęć w taki sposób, aby nie kolidowały z innymi obowiązkami.

Kursy wakacyjne

Wakacje to czas związany głównie z relaksem i odpoczynkiem, choć jest to także świetny moment, aby zrobić coś dla siebie, rozwijając własne umiejętności językowe. Wykwalifikowany zespół z ICHIGO proponuje kursantom wiele możliwości edukacji, w tym także kurs japońskiego latem, realizowany w sierpniu, przy pomocy komunikatorów online.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Nauczyciele, lektorzy i native speakerzy przygotowujący językowe kursy w formie stacjonarnej, oprócz podręczników i kreatywnych materiałów dydaktycznych, chętnie stosują tzw. metodę Direct. Jest ona oparta na komunikacji po japońsku, aby już od pierwszego spotkania, przyswoić nie tylko konkretne słowa lub elementy gramatyki, ale także brzmienie wypowiadanych komunikatów.


  • Kursy online

    Zajęcia stacjonarne mają swoje plusy, jednak opcja uczestnictwa w kursie języka japońskiego online, prowadzonym przez specjalistów, okazuje się zupełnie innym wymiarem efektywności, komfortu oraz wygody. Nie trzeba martwić się dojazdami lub miejscem parkingowym, a ponadto w każdym momencie można wrócić do konkretnych informacji, aby przypomnieć sobie zagadnienia omawiane na zajęciach.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Rybniku?

Zapisy na kurs japońskiego w Rybniku odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Rybniku?
Kiedy odbywają się zajęcia?
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?