Kurs japońskiego - Warszawa

Ogromne zainteresowanie naszymi usługami sprawiło, iż postanowiliśmy zaoferować nasze kursy japońskiego mieszkańcom Warszawy. Pragniemy, aby stolica również mogła poznać nasze sposoby na naukę, które łączą przyjemne z pożytecznym.

Przygotowanie naszych nauczycieli, starannie opracowane materiały i miła atmosfera, nie pozostawiają zadowolenia klientów przypadkowi. Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby dowiedzieć się kiedy możesz zacząć swój kurs japońskiego w Warszawie.

Adres:
al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
Polska
Miejsce zajęć:
Biuro Hello Warszawa (Budynek CENTRAL TOWER (dawniej ORCO), lok 7.10 piętro 7
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Zależy nam na tym, aby nasze kursy japońskiego w Warszawie prowadzone były w godzinach oraz w dniach, które odpowiadają naszym klientom. Zarówno grupy początkujące, jak i zaawansowane będą miały możliwość wyboru terminów, które są najlepiej dostosowane do ich prywatnego harmonogramu. Nasza siedziba mieści się obecnie w Wirtualnym Biurze Hello przy al. Jerozolimskich 81/7. Bliskość dworców kolejowych oraz metra sprawia, że jest to świetnie skomunikowane miejsce, ułatwiające uczestnikom kursów japońskiego dotarcie na zajęcia.

Kursy wakacyjne

Przygotowujemy letnie kursy online odbywające się w sierpniu podczas wakacji dla osób, które rozpoczynają bądź kontynuują naukę. Zajęcia w j. japońskim prowadzone są przez profesjonalnych native speakerów z Japonii. Zapewniamy lekcje wzbogacone elementami kulturowymi jak i również dostęp do multimedialnej bazy nauki. Zajęcia w okresie wakacyjnym to na pewno sposób na wartościowe spędzenie i wykorzystanie wolnego czasu.

 

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Kurs japońskiego w Warszawie to świetna okazja nie tylko do nauki języka, ale również poznania kultury i innych osób zainteresowanych tą tematyką. Gwarantujemy Państwu możliwość przeprowadzenia kursu w niewielkich grupach, które pozwalają na integrację z innymi uczestnikami. W sytuacji, gdy ktoś czuje się niepewnie i preferuje naukę solo, oferujemy także opcję kursu indywidualnego, skupionego np. na konkretnym słownictwie biznesowym lub innym aspekcie języka.


  • Kursy online

    Jako że współcześnie wiele aktywności można realizować przez Internet, podobnie kurs japońskiego, który oferujemy oprócz wersji stacjonarnej, występuje również w formie online. To nie tylko świetna okazja do poznania kultury Japonii, poszerzenia horyzontów i oczywiście nauki języka, ale również oszczędność czasu i kontakt z profesjonalnymi lektorami, z każdego miejsca na świecie, ponieważ do zdobycia wiedzy wystarczy odpowiedni sprzęt i dostęp do Sieci.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Warszawie?

Zapisy na kurs stacjonarny w Warszawie przyjmowane są w dowolnym czasie przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce “kursy japońskiego” → “stacjonarne”. Po wybraniu interesującego planu należy kliknąć w ikonę “WYBIERAM”, która automatycznie przekierowuje do formularza. Po wypełnieniu wszystkich danych należy zatwierdzić i kliknąć “wyślij zgłoszenie”.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Warszawie?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?