Kurs japońskiego - Warszawa

Ogromne zainteresowanie naszymi usługami sprawiło, iż postanowiliśmy zaoferować nasze kursy japońskiego mieszkańcom Warszawy. Pragniemy, aby stolica również mogła poznać nasze sposoby na naukę, które łączą przyjemne z pożytecznym.

Przygotowanie naszych nauczycieli, starannie opracowane materiały i miła atmosfera, nie pozostawiają zadowolenia klientów przypadkowi. Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby dowiedzieć się kiedy możesz zacząć swój kurs japońskiego w Warszawie.

Adres:
al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
ポーランド
Miejsce zajęć:
Biuro Hello Warszawa (Budynek CENTRAL TOWER (dawniej ORCO), lok 7.10 piętro 7
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pn.-Pi. 10:00-18:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Zależy nam na tym, aby nasze kursy japońskiego w Warszawie prowadzone były w godzinach oraz w dniach, które odpowiadają naszym klientom. Zarówno grupy początkujące, jak i zaawansowane będą miały możliwość wyboru terminów, które są najlepiej dostosowane do ich prywatnego harmonogramu. Nasza siedziba mieści się obecnie w Wirtualnym Biurze Hello przy al. Jerozolimskich 81/7. Bliskość dworców kolejowych oraz metra sprawia, że jest to świetnie skomunikowane miejsce, ułatwiające uczestnikom kursów japońskiego dotarcie na zajęcia.

Kursy wakacyjne

Przygotowujemy także różnorodne kursy japońskiego odbywające się w wielu naszych oddziałach podczas wakacji letnich. Kierujemy je zarówno do osób, które rozpoczynają naukę, jak i do tych, które chciałyby ją kontynuować. Kursy dla początkujących zostały podzielone według tempa, w którym przerabiany jest materiał szkoleniowy, aby umożliwić każdemu znalezienie zajęć dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Natomiast dla zainteresowanych, chcących pogłębić swoją wiedzę na temat języka i kultury Japonii, stworzyliśmy pasjonujący kurs kaligrafii.

Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?

Kurs języka japońskiego został przygotowany nie tylko dla osób zupełnie początkujących, osób znających już podstawy języka, ale również dla grup oraz firm dla których organizowane są kursy wakacyjne oraz wyjazdy integracyjne do Japonii w celu poznania obcej kultury zamieszkujących tam ludzi.