Kurs japońskiego - Kraków

Duże zainteresowanie ofertą naszych kursów japońskiego sprawiło, że w Krakowie także otworzyliśmy swój oddział. Zawsze staramy się przygotować opcje, które nasi klienci uznają za zadowalające.

Oddany i zgrany zespół naszych nauczycieli sprawi, że każdy kurs japońskiego, który prowadzimy w Krakowie będzie wyjątkowy i dostarczy Ci wiedzy oraz radości.

Adres:
Świętego Filipa 23/3
31-150 Kraków
Polska
Miejsce zajęć:
Archeion
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

W odróżnieniu od klasycznego systemu szkolnictwa, w ICHIGO stawiamy przede wszystkim na nowoczesne podejście nastawione na klienta, dlatego oferujemy kurs japońskiego w Krakowie w terminie dogodnym dla uczestników, odpowiadając tym samym na ich oczekiwania i potrzeby. Takie rozwiązanie pozwala chętnym na swobodną naukę języka, szczególnie że kurs odbywa się w sali szkoleniowej przy ul. Świętego Filipa 23/3 w centrum miasta, co gwarantuje sprawny dojazd, z każdej dzielnicy Krakowa.

Kursy wakacyjne

Nauka języka z ICHIGO® jest możliwa także w wakacje, w formie zdalnej. Co roku w sierpniu organizujemy kurs japońskiego, dostępnej dla każdego użytkownika, niezależnie od poziomu zaawansowania i dotychczasowego stopnia znajomości języka. To świetny pomysł na produktywne zagospodarowanie czasu podczas wakacji i możliwość kontaktu z profesjonalnymi native speakerami, prosto z kraju kwitnącej wiśni.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Rozważając uczestnictwo w zajęciach językowych od ICHIGO, warto wybrać sprawdzony kurs japońskiego z Krakowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dbamy o dobrą atmosferę i skuteczne metody nauki. Skupiamy się na odpowiednim przyswojeniu gramatyki i słownictwa kursantów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Nasze zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli w niewielkich grupach lub indywidualnie, w zależności od Państwa preferencji, potrzeb i oczekiwanych rezultatów.


  • Kursy online

    Nie da się ukryć, że współczesna technologia daje ogrom możliwości nie tylko w zakresie rozrywki, ale także edukacji. Kurs japońskiego oferowany przez naszą firmę może być ciekawym wyzwaniem lub elementem rozwoju osobistego, jednak często ograniczenia geograficzne i dojazdy mogą zniechęcać wielu potencjalnych klientów. Dla takich osób najlepszym rozwiązaniem są zajęcia językowe online prowadzone przez nauczycieli z Japonii, które stale rozwijamy i przystosowujemy do Państwa potrzeb.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Krakowie?

Zapisy na kurs japońskiego w Krakowie odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Krakowie?
Kiedy odbywają się zajęcia? 
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego? 
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?