Kurs japońskiego - Kraków

Duże zainteresowanie ofertą naszych kursów japońskiego sprawiło, że w Krakowie także otworzyliśmy swój oddział. Zawsze staramy się przygotować opcje, które nasi klienci uznają za zadowalające.

Oddany i zgrany zespół naszych nauczycieli sprawi, że każdy kurs japońskiego, który prowadzimy w Krakowie będzie wyjątkowy i dostarczy Ci wiedzy oraz radości.

Adres:
Świętego Filipa 23/3
31-150 Kraków
Polska
Miejsce zajęć:
Archeion
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pn.-Pi. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    Rozważając uczestnictwo w zajęciach językowych od ICHIGO, warto wybrać sprawdzony kurs japońskiego z Krakowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dbamy o dobrą atmosferę i skuteczne metody nauki. Skupiamy się na odpowiednim przyswojeniu gramatyki i słownictwa kursantów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Nasze zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli w niewielkich grupach lub indywidualnie, w zależności od Państwa preferencji, potrzeb i oczekiwanych rezultatów.


  • Kursy online

    Nie da się ukryć, że współczesna technologia daje ogrom możliwości nie tylko w zakresie rozrywki, ale także edukacji. Kurs japońskiego oferowany przez naszą firmę może być ciekawym wyzwaniem lub elementem rozwoju osobistego, jednak często ograniczenia geograficzne i dojazdy mogą zniechęcać wielu potencjalnych klientów. Dla takich osób najlepszym rozwiązaniem są zajęcia językowe online, prowadzone przez nauczycieli z Japonii za pośrednictwem usługi Google Meet, które stale rozwijamy i przystosowujemy do Państwa potrzeb.