Kurs japońskiego - Sopot

Zainteresowanie kursem japońskiego sprawiło, że zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność również w Sopocie. Nasze zajęcia prowadzone są przez native speakerów z Japonii, dlatego pozwalają one, by uczestnicy znacznie efektywniej poznawali język oraz kulturę tego kraju. Przyswojenie nowych informacji z naszą pomocą staje się tym samym znacznie bardziej interesujące, szczególnie że gwarantujemy elastyczny harmonogram zajęć i możliwość uczestnictwa w nich stacjonarnie lub online, z uwzględnieniem stopnia zaawansowania konkretnych grup.

Adres:
Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot
Polska
Miejsce zajęć:
2 piętro, sala nr 201
Formularz kontaktowy
Wyślij wiadomość
Ogólnopolska infolinia:
Pon - Pt. 9:00-17:00. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie.

Terminy i lokalizacje zajęć

Kurs japońskiego w formie dostosowanej do indywidualnych preferencji uczestników oraz innych zobowiązań związanych z pracą lub życiem osobistym to świetna opcja zarówno dla grup początkujących, jak i zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w świetnie zlokalizowanej szkole przy ulicy Rzemieślniczej 33, dzięki czemu niezależnie od miejsca zamieszkania, kursanci mogą liczyć na wygodny dojazd.

Kursy wakacyjne

Podczas letnich kursów online, prowadzonych najczęściej w sierpniu przez profesjonalnych native speakerów z Japonii, uczestnicy mają okazję nie tylko zdobyć lub udoskonalić swoje umiejętności językowe, ale także zgłębić japońskie obyczaje i kulturę. Dostęp do multimedialnych materiałów dydaktycznych zapewnia znacznie skuteczniejszą naukę, w dodatku, w komfortowych warunkach.

Oferta kursów japońskiego

  • Kursy stacjonarne

    W ICHIGO oferujemy kurs japońskiego obejmujący naukę języka oraz interakcję z innymi uczestnikami w niewielkich grupach, co sprzyja poznawaniu nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Dla kursantów preferujących naukę samodzielnie, proponujemy kursy stacjonarne skupione na konkretnym obszarze, takim jak słownictwo biznesowe, gramatyka czy też swobodna komunikacja.


  • Kursy online

    Nauka online, z dowolnego miejsca na świecie to forma edukacji nieustannie zyskująca na popularności. Z tego powodu, wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników naszych kursów, proponujemy w ICHIGO możliwość realizacji kompleksowego programu obejmującego kurs japońskiego przez Internet, w formie spotkań poprzez komunikator.


Najczęściej zadawane pytania
Jak zapisać się na kurs języka japońskiego w Sopocie?

Zapisy na kurs japońskiego w Sopocie odbywają się przez cały rok, przez naszą stronę internetową. Formularz zgłoszeń znajduje się pod zakładką "kursy japońskiego" → "stacjonarne". Po wybraniu interesującego planu, należy kliknąć w ikonę "WYBIERAM", która automatycznie kieruje do formularza. Skontaktujemy się z zainteresowanymi drogą kontaktu podaną w formularzu.

Gdzie odbywają się kursy języka japońskiego w Sopocie?
Kiedy odbywają się zajęcia?
Kto prowadzi kursy?
Dla kogo został przygotowany kurs języka japońskiego?
Dlaczego warto uczyć się japońskiego?
Czy kursy języka japońskiego są prowadzone online?
Jakie są opinie naszych kursantów?