Nie znaleziono ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Dlaczego warto skorzystać z ofert pracy w Japonii?

Bezpieczeństwo

Propozycje zatrudnienia i wolontariatu są umieszczane w serwisie tylko po dogłębnej analizie i bezpośrednim sprawdzeniu przez ICHIGO każdej oferty. Spotykamy się z realnymi pracodawcami i omawiamy warunki, dzięki którym późniejsza praca w Japonii jest przejrzysta i uczciwa.

Oszczędność czasu

Nadal możesz spędzać kolejne godziny w Internecie w poszukiwaniu potencjalnych pracodawców z Japonii, ale korzystając z tej strony masz pewność co do jakości każdej oferty pracy. Japonia, piękne krajobrazy, orientalna kuchnia oraz nowe doświadczenia są już na wyciągnięcie ręki.

Oszczędność pieniędzy

Z nami oszczędzasz naprawdę dużo pieniędzy nie wybierając się do obcego kraju “w ciemno”. Zaplanowana praca w Japonii zawsze charakteryzuje się pewnymi, z góry ustalonymi kosztami. Wszystkie oferty dostępne na stronie są zawsze szczegółowo sprawdzane, dlatego wiesz dokładnie na co się decydujesz.

Profesjonalizm

Japońskie Centrum ICHIGO funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w Japonii, relacjach z Japończykami i lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam na promocji tego pięknego kraju oraz umocnieniu relacji kulturowo-biznesowych.

Tylko sprawdzone oferty pracy w Japonii