Japonia z ICHIGO® to autorska, elastyczna wycieczka w niewielkich grupach z odpowiednio dobranym czasem wolnym na własne zwiedzanie i pamiątkowe zakupy!

Aktualnie przygotowujemy się do wznowienia działalności turystycznej. Zapisz się do newslettera lub wyślij do nas wiadomość, by na bieżąco otrzymywać informacje o postępach.
Data wylotu:

Lista wycieczek

Brak wycieczek spełniających wybrane kryteria wyszukiwani

Dlaczego podróże do Japonii są popularne?

Wycieczki do Japonii cieszą się popularnością głównie przez to iż częścią natury ludzkiej jest ciekawość. Obcowanie z kulturą i obyczajami, które są tak różne od naszych jest pociągające, ale także niezwykle rozwijające. Nasze podróże do Japonii gwarantują całkowite zanurzenie uczestników w zwyczajach mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni dzięki indywidualnym planom ustalanym przez naszych specjalistów. Zawsze staramy się dostosować atrakcje do oczekiwań naszych klientów, aby zapewnić im niezapomnianą przygodę. Wycieczka do Japonii z ICHIGO® najłatwiejszy sposób na poznanie kraju, kultury i ludzi..

 

Nadal masz wątpliwości?
Zobacz dlaczego warto wybrać ICHIGO®

Transport
Najprawdopodobniej jako jedyni nie korzystamy z autokarów, dzięki czemu można lepiej poznać otoczenie i mieszkańców w ich zwykłej codzienności. Ponadto wybieramy hotele wyłącznie w centrach miast! Z ICHIGO nie będziesz nocować w przydrożnych zajazdach.
Doznania
Pomagamy przygotować się do wyjazdu, a na miejscu rekomendujemy smaczne restauracje i miejsca z wartościowymi pamiątkami. Nie pobieramy lokalnych opłat za doprowadzenie klientów.
Atmosfera
MAŁE GRUPY zwykle do 12 osób pozwalają na bliższy kontakt się z przewodnikiem i nawiązanie znajomości z innymi uczestnikami. Dzięki temu NIE TRACISZ również tak wiele cennego czasu.
Brak zmartwień
Nie martw się ! Nie pobieramy ukrytych opłat za przewodników, wysokich napiwków dla kierowców itp. Oszczedzisz również czas spędzony na poszukiwaniu odpowiedniej drogi czy wyjścia z trudnej sytuacji.
Profesjonalizm
Wyłącznie sprawdzeni przewodnicy, znający język i życie w Japonii, tamtejszą kulturę i obyczaje. Pokażemy Ci sekretne miejsca, do których nie prowadzi się zwykle wycieczek.
Zaufanie i bezpieczeństwo
Jesteśmy w pełni LEGALNYM touroperatorem zarejestrowanym w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 1326. Zgodnie z ustawowym wymogiem posiadamy Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej wystawiony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa dostępny tutaj.
Nasza firma nie posiada również ŻADNYCH kredytów! Poza wycieczkami organizujemy również kursy językowe i wyjazdy do pracy do Japonii dzięki czemu nasza sytuacja finansowa jest bardzo bezpieczna.
 

 

Informacje o Japonii

 

JĘZYKWALUTASTREFA CZASOWA
JAPOŃSKIJEN ( JPY,¥, 円 )GMT+9h
Japonia ( jap. 日本 Nihon lub Nippon )

To państwo wyspiarskie w północno-zachodniej części Pacyfiku. W skład archipelagu wchodzą cztery główne wyspy: Hokkaido, Honsiu, Sikoku, Kiusiu a także 6848 mniejszych wysp. Japonia jest 11. najbardziej zaludnionym krajem świata z przebogatą kulturą i historią sięgającą tysięcy lat. Ustrojem panującym w Japonii jest monarchia parlamentarna na której czele stoi premier a symbol jedności kraju - cesarz  - pełni rolę obrzędową i reprezentacyjną. Pod względem gospodarczym Japonia znajduje się aktualnie na 3. miejscu na arenie międzynarodowej a liczba mieszkańców przekracza 125 milionów

 

Wycieczki do Kraju Kwitnącej Wiśni cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ kraj ten przez wiele osób uważany jest za jedno z najciekawszych miejsc na świecie, łączący tradycję i nowoczesność. Właśnie ta ciekawość prowadzi odwiedzających do malowniczych wiosek,w których nadal kultywuje się dawne obyczaje lub do zaawansowanych technologicznie miast. Ta różnorodna mieszanka inspiruje od pierwszej chwili, tworząc razem unikalny klimat oraz ucztę dla oczu. Fantastyczna kuchnia, niezwykle wyrafinowana architektura, bogata historia ale również zapierające dech w piersiach krajobrazy to wszystko czeka na Ciebie podczas wymarzonych wakacji w Japonii z polskim przewodnikiem!

INFORMACJE POMOCNE W PODRÓŻOWANIU
Jakiej pogody można się spodziewać w Japonii? 
Czy można zabrać ze sobą jakieś lekarstwa? 
Czym przemieszczać się w Japonii? 
Czy do Japonii potrzebne są wizy? 
Jakie napięcie elektryczne jest w Japonii?
Telefony i Internet w Japonii
Zakwaterowanie / noclegi w Japonii
Jak wygląda wyżywienie podczas wycieczki z ICHIGO? 
Co warto zjeść w Japonii?
Czy w Japonii można płacić kartą? 
Czy w Japonii daje się napiwki? 
Czy Japonia jest bezpieczna?
Co można wwieźć do Japonii?
Co można wwieźć do Polski?
Jakie maniery i obyczaje obowiązują w Japonii?
Co warto przywieźć z Japonii?