Krok 1
Krok 2
Określ swój poziom, cel nauki oraz wybierz rodzaj umowy
Twój kurs
Dwuosobowy 90 min od 375,83 zł / miesięcznie

Podana powyżej cena zawiera 20,00 zł zniżki za dokonywanie płatności w terminie oraz 50,00 zł zniżki za podpisanie umowy terminowej. W przypadku umów zawieranych na czas nieoznaczony, należy do kwot doliczyć 50,00 zł miesięcznie.

Płatność ratalna
Rozłóż płatność na raty: umowa na czas określony, podpisywana do końca lipca z płatnością rozłożoną proporcjonalnie na okres trwania umowy wydłużony o 1 miesiąc - do najbliższego sierpnia. Odhacz jeśli chcesz skorzystać z umowy na czas określony do końca lipca lub umowy na czas nieokreślony.
© Informacja dla konkurencji: zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści oraz wykorzystywania autorskich rozwiązań (w całości lub w części) bez zgody ICHIGO®.
Wybierając tę opcję, zgadzasz się na rozłożenie całkowitej opłaty za kurs od chwili rozpoczęcia do najbliższego sierpnia.
Rodzaj umowy
Wybierz rodzaj umowy jaki Cię interesuje.
Twój poziom japońskiego
Im lepiej sprecyzujesz swoją wiedzę tym lepszą grupę dobierzemy do Twoich potrzeb.
Wybierz jeśli nie uczyłeś/-aś się wcześniej j.japońskiego bądź uczyłeś/-aś w niewielkim stopniu. Zaznaczając, wyrażasz chęć uczestnictwa w zajęciach od zera.
Wybierz jeśli potrafisz w jakimś stopniu hiraganę,katakanę lub też kanji. Jeśli znasz podstawy gramatyki jak i bardziej rozbudowane zagadnienia. W celu sprawdzenia wiedzy wyślemy Ci do wypełnienia test.
Wybierz jeśli masz zdany egzamin JLPT N5 lub wiedzę na tym poziomie. W celu sprawdzenia wiedzy wyślemy Ci do wypełnienia test.
Wybierz jeśli masz zdany egzamin JLPT N4 lub wiedzę na tym poziomie. W celu sprawdzenia wiedzy wyślemy Ci do wypełnienia test.
Wybierz jeśli masz zdany egzamin JLPT N3 lub wiedzę na tym poziomie. W celu sprawdzenia wiedzy wyślemy Ci do wypełnienia test.
Wybierz jeśli masz zdany egzamin JLPT N2 lub wiedzę na tym poziomie. W celu sprawdzenia wiedzy wyślemy Ci do wypełnienia test.
Cel nauki
Określ Swój cel nauki aby zwiększyć efektywność kursu.
Określ Swój cel nauki
Jestem nowym klientem
Mam już konto
Twoje dane*pola wymagane
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy*
Rok urodzenia*
Dane opiekuna
Jeśli nie jesteś pełnoletni podaj dane Swojego opiekuna.
Imię i nazwisko*
PESEL*
Ulica i nr domu / nr lokalu*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy*
Konto BOK
Podaj hasło do swojego konta. Twój login to adres e-mail podany powyżej.
Hasło*
Powtórz hasło*
Dane do logowania
Login (adres e-mail)
Hasło
Przejdź dalej