JaLS

GRUPA JaLS jest zlokalizowana w sercu głównych miast Japonii. Oferujemy krótkoterminowe, intensywne kursy języka japońskiego, które nie tylko zapewniają możliwość mówienia po japońsku na zajęciach, ale także w prawdziwym świecie z miejscowymi Japończykami. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek, oferując możliwość rozpoczęcia o dowolnej porze roku. Studenci mogą również zapisywać się na semestry tak krótkie, jak tydzień, oferując dużą elastyczność i możliwość wyboru kursu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Klasy są małe i mogą pomieścić maksymalnie 8 uczniów, co ułatwia każdemu uczniowi używanie języka japońskiego w klasie i zapewnia zindywidualizowaną opiekę naszych doświadczonych, licencjonowanych i profesjonalnych instruktorów. Uczniowie mogą również czuć się swobodnie, rozmawiając, zadając pytania i stać się częścią globalnej, akceptującej i rodzinnej społeczności. Organizujemy szereg zajęć i lekcji kulturalnych w ciągu tygodnia, aby zapewnić każdemu z naszych uczniów naprawdę wciągające, zabawne i niezapomniane przeżycie. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w najbliższej przyszłości.

 Unikalne cechy
Oprócz naszej japońskiej szkoły, nasza szersza firma prowadzi również szkołę języka angielskiego i azjatyckiego dla miejscowych Japończyków z tej samej placówki, dzięki czemu będziesz miał wiele okazji do nieformalnego spotkania z Japończykami. 

 Lokalizacja
Hokkaido :  
Takesato Bldg.2F, Kita 2 Nishi 3 1-29,  
Chuo-ku, Sapporo Hokkaido 060-0002

Kioto
2F Kyoto Fukutoku Building, 670,
Tearaimizucho, Karasumadori-Nishikikojiagaru,
Nakagyo-Ku, Kioto, 604-8152, Kioto, Japonia

 Liczba studentów
350 studentów rocznie
 

 Wyposażenie / udogodnienia
Otaczają nas restauracje, sklepy i atrakcje turystyczne. Nasz obiekt jest również najnowocześniejszy, w tym duża kawiarnia, księgarnia i centrum nauki, otwarte każdego dnia do nocy, w których możesz maksymalnie wykorzystać czas nauki w Japonii. 

 Wsparcie Wsparcie
wizowe, całodobowe wsparcie, kredyty uniwersyteckie, starannie dobrane rodziny goszczące, wynajem telefonów komórkowych, alarmy osobiste, bezpłatne porady, odbiór z lotniska, opieka opiekuna w szpitalu / klinice, bezpieczne lokalizacje

 Inne
formy wypoczynku na świeżym powietrzu, zajęcia towarzyskie, zajęcia kulinarne, wycieczki, zajęcia kulturalne

 Wiadomość / komentarz
Rieko Nishio (dyrektor szkoły):
Nazywam się Rieko Nishio, dyrektor JaLS GROUP i zaczęliśmy szkołę w 2012 roku. Zawsze pasjonowałem się nauczaniem języka i kultury japońskiej i kształciłem się na nauczyciela japońskiego w szkoła zawodowa, w której zostałem licencjonowanym nauczycielem. Później uczyłem japońskiego w Tokio, po czym przeniosłem się do Wietnamu na 2 lata. Wróciłem do Japonii i zdobyłem dalsze doświadczenie w marketingu i sprzedaży, zanim przeniosłem się do Malezji, aby uczyć japońskiego. Przez cały czas, kiedy uczyłem japońskiego, spotkałem wielu uczniów i usłyszałem ich historie. Odkryłem, że studenci uczący się japońskiego za granicą często mieli pasję do nauki języka ze względu na ich miłość do kultury, ludzi i uznanie dla japońskiego stylu życia.
Jednak kiedy uczyłem w Japonii, spotkałem również studentów, którzy stracili miłość do języka po przeprowadzce do tego kraju. Wielu z nich miało trudności z nawiązywaniem przyjaźni lub powiedziało mi, że czują, że między nimi a japońską społecznością jest ściana. Japonia często nie była tym, czego się spodziewali. Po zapoznaniu się z tymi doświadczeniami postanowiłem wrócić do Japonii i stworzyć inny rodzaj szkoły języka japońskiego. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą mogli stać się częścią japońskiej społeczności, odkryć na nowo swoją miłość do japońskiego życia i cieszyć się podróżą do nauki języków. JaLS działa od wielu lat i mamy wiele historii od uczniów, którzy cieszyli się każdą chwilą swojego czasu tutaj - to sprawia, że ​​z większą pasją rozwijamy naszą szkołę i społeczność jeszcze bardziej!
 

 Informacje o kursie

Kurs standardowy
Kurs standardowy + lekcje indywidualne

Kurs standardowy + staż

Kurs przygotowujący do JLPT

Kurs kultury tradycyjnej

Kurs popkultury

Oprócz 15 lekcji japońskiego w tygodniu, będziesz mógł wziąć udział w 4 zajęciach popkultury.
Ten kurs jest polecany tym z Was, którzy interesują się japońską mangą (komiksem) i animacją. Nauczysz się rysować mangę, chodzić do Maid Cafe i robić zdjęcia w kostiumach postaci.

charakterystyka kursu / tematy Oprócz 15 lekcji japońskiego w tygodniu, będziesz mógł wziąć udział w 4 zajęciach popkultury.
opłata za wstęp / opłata rejestracyjna 21 000 JPY
opłaty za kurs 32,700 JPY / 1 tydzień
* Począwszy od 5 tygodnia otrzymasz 10% zniżki za każdy dodatkowy tydzień (24 300 JPY)
opłaty materiałowe 4000 JPY
inne opłaty Opłata za zakwaterowanie, opłata za odbiór z lotniska
plan zajęć
- czas trwania
- data rozpoczęcia
- zajęcia w tygodniu
- dni zajęć
plan zajęć
- czas trwania: Minimalny czas trwania kursu to jeden tydzień.
- data rozpoczęcia: Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek i kończą w każdy piątek.
- zajęcia w tygodniu: 15 godzin
- dni zajęć: od poniedziałku do piątku
czas zajęć 9: 30-12: 20 (50 minut na lekcję)
rozmiar klasy Klasy są małe i mogą pomieścić maksymalnie 8 uczniów.
poziom klasy Wszystkie poziomy 
możliwa data rozpoczęcia W każdy poniedziałek
wymagania wiekowe 14 ~
wymagany minimalny poziom języka

Żaden

certyfikat ukończenia kursu / poziom japońskiego Świadectwo ukończenia jest wręczane podczas ceremonii ukończenia studiów odbywającej się w każdy piątek. Na życzenie możemy wydać certyfikat na poziomie japońskim.
Kurs kultury mody
Kurs japońskiego w podróży

Kurs zimowy

Kurs wiosenny

Kurs letni

Kurs jesienny

 
Opłata za zakwaterowanie : 15000 JPY
Mieszkanie prywatne
    kwiecień-październik: 26.760 JPY tygodniowo / 97.200 JPY miesięcznie
               Listopad-marzec: 30.610 JPY tygodniowo / 114.250 JPY miesięcznie
Wspólny dom
    57.000 JPY miesięcznie
Zakwaterowanie u rodziny
    3.000 JPY za noc / 18.000 JPY tygodniowo / 90 000 JPY miesięcznie
Hotel
    3080 JPY za noc / 18 480 JPY tygodniowo
 

 Oferty pracy / wsparcie dla posiadaczy wizy na wakacje pracownicze / posiadaczy wizy studenckiej
Nie zapewniamy wsparcia w znalezieniu pracy w niepełnym wymiarze godzin. Jednak w zależności od Twojego poziomu znajomości języka japońskiego możesz nawiązać kontakt z agencjami pracy.
 

 

Masz pytania?
Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą:

Wyślij wiadomość