Rozpoczęcie roku 2020/2021 - Zapraszamy

Aktualizacja 28.09.2020 : 

Zgodnie z przypuszczeniami, dostępność nauczycieli z uwagi na zajęcia online została już mocno ograniczona. W ICHIGO® w roku szkolnym 2020/2021 podjęło naukę już niemal 300 osób a to jeszcze nie koniec naboru. Poniżej informacja o aktualnej dostępności nauczycieli w tygodniu: 

 Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego planu!
tel. kontaktowy: 721 247 050

 

 

Aktualizacja 02.09.2020 :
W tym roku odnotowujemy bardzo wysoki poziom zgłoszeń na zajęcia indywidualne. Jeśli trend się utrzyma, dostępność czasowa nauczycieli może zostać mocno ograniczona.  W związku z tym, zachęcamy wszystkich chętnych - w miarę możliwości - do wczesnego zgłaszania się i przypominamy, że zawsze istnieje możliwość późniejszej, nieodpłatnej zmiany grupy czy terminu. 
 

Wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki języka japońskiego w ICHIGO® zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, która została wzbogacona o nowe GRUPOWE kursy ONLINE.   

Nauka języka to pożyteczny i wartościowy sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych osób, także w aktualnych okolicznościach związanych z pandemią koronawirusa (COVID-19). 

 

OFERTA KURSÓW  

 

 

Jak będą wyglądały zajęcia w sytuacji trwającej pandemii? 

Zawsze staramy się kierować zdrowym rozsądkiem i dlatego pozostawiamy wolność wyboru formy nauki naszym uczestnikom wraz z możliwością nieodpłatnej zmiany trybu ( online / stacjonarne ) w trakcie trwania roku szkolnego. Ze strony ICHIGO® wszelkie środki ochronne dla pracowników i wyposażenia będą zapewnione. 

Od września 2020 r. dodajemy do naszej oferty kursów online również zajęcia grupowe w trybie online. W ICHIGO® nie kierujemy się wyłącznie zyskiem i dbając o dobre tempo nauki, atmosferę i komfort, zajęcia grupowe online będą prowadzone wyłącznie w niewielkim gronie.  

 

 

ZAJĘCIA
STACJONARNE 
ZAJĘCIA
ONLINE 
 • Indywidualne
 • Kursy grupowe
 • Kursy minigrupy
 • Indywidualne
 • Kursy grupowe
 • Kursy minigrupy
Nabór prowadzony jest na wszystkich poziomach tj. zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych. 

 Dlaczego warto uczyć się w ICHIGO®?

 • Wszyscy nasi nauczyciele to Japończycy z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do uczenia swojego rodzimego języka,

 • Nasz zespół spotyka się regularnie, by wspólnie pracować nad efektywnością i dobrą atmosferą w każdej z grup ICHIGO®,

 • Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią, która zakłada naukę w języku japońskim od pierwszych zajęć, bez używania języka pomocniczego,

 • Początkujący korzystają z naszego autorskiego podręcznika, który opracowaliśmy na podstawie lat doświadczeń i konsultacji z uczestnikami,

 • Nasze grupy liczą nie więcej niż 10 osób, co sprzyja nauce i lepszemu poznaniu się,

 • ... bo jesteśmy prawdopodobnie najlepsi w tym, co robimy.

 

Uwagi

Zawsze staramy się dopasować do dostępności uczestników dlatego też terminy zajęć ustalane są na podstawie otrzymanych zgłoszeń. Najwięcej grup startuje zwykle w okresie wrześniowo-październikowym oraz w lutym. W zeszłym roku w ICHIGO® uczyło się niemal 400 osób. Zapraszamy! 

 

Kontakt

Z przyjemnością doradzimy w doborze odpowiedniego planu i odpowiemy na pytania. Czekamy pod numerem telefonu +48 785 15 00 15 lub e-mail: biuro@ichigo.pl. 

Do zobaczenia!