Webinar: „Moja pierwsza firma”

Zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej zachęcamy na bezpłatny webinar prowadzony przez Prezesa Zarządu ICHIGO®. 

 

Webinar obejmuje następujące zagadnienia:

 • OD CZEGO ZACZĄĆ?
 • JAKI BIZNES WYBRAĆ?
 • JAKICH BŁĘDÓW UNIKAĆ?
 • JAK USTALIĆ CENY? 
 • SKĄD WZIĄĆ PIENIĄDZE?
 • Oraz panel Q&A

Dlaczego webinar organizowany jest właśnie teraz?

W tych niewątpliwie trudnych okolicznościach, w jakich przyszło nam żyć, mało kto zastanawia się nad możliwościami, jakie stoją przed nami.

W ekonomicznej książeczce dla dzieci Kot Biznesik , którą miałem okazję czytać swoim dzieciom, pojawiają się postaci, które od dłuższego czasu prowadzą swoje biznesy i dzielą się wiedzą z młodym, niedoświadczonym kotem. Jako człowiek, który do wszystkiego doszedł sam ( nie zapominając o współpracownikach i kochanej Żonie ), zainspirowany wspomnianą książką, postanowiłem również podzielić się swoją wiedzą, zdobytą z wieloletnich doświadczeń w relacji z przedsiębiorcami z Polski i Japonii.

Otoczenie w którym się znaleźliśmy jest tak niekorzystne, że paradoksalnie stanowi szansę na wyfiltrowanie wszystkich słabszych pomysłów na biznes oraz pomaga nam lepiej wyobrazić sobie potencjalne straty i słabości zanim się pojawią. Skorzystajmy z tego! 

Mateusz Kol, Prezes Zarządu ICHIGO®

  Dla kogo?

  Dla osób, które rozważają podjęcie działalności gospodarczej w bliższej i dalszej perspektywie. 

  Zgłoszenia przez formularz Google:

  https://forms.gle/rooS3hVZ9prqQHNr7

  Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

  Grafika: