Kwiat wiśni to najbardziej znany symbol Japonii. Łączy w sobie piękno i ulotność chwili. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej wycieczce po Kraju Kwitnącej Wiśni na wiosnę, sezon, w którym archipelag pokrywa się białymi i różowymi kwiatami. W tym kompaktowym programie przewidziane są liczne atrakcje w optymalnym czasie pobytu. Wycieczka prowadzona jest przez przewodników znających codzienność Japonii.

 

TokioOsakaKiotoMiyajimaHiroshimaNara

 

Plan obowiązkowy został stworzony z myślą o umożliwieniu poznania najbardziej znanych miejsc w Japonii.

 

Plan
Płatność i zniżki
Ograniczenia
Atrakcje fakultatywne
Pełniy opis wycieczki
Hotele

 

Program ramowy

1WarszawaWylot
2Tokio
[nocleg Tokio]
Przylot do Tokio, pozostawienie bagażu w hotelu, Edo Noren i historia sumo, degustacja sake oraz dzielnice: Asakusa ze świątynią Senso-ji, Akihabara
3Tokio → Hiroszima
[nocleg Hiroszima]
Wjazd na Sky Tree , ogród Yasuda, (*Muzeum Katany); Przejazd do Hiroshimy; Park Pamięci z Kopułą Bomby Atomowej
4Hiroszima → Osaka
[nocleg Osaka]
Prom na wyspę Miyajima ( 7 min. ), chram Itsukushima, brama Torii, pawilon Senjokaku, świątynia Daishoin, przejazd do Osaki
5Osaka → Kioto → Osaka
[nocleg  Osaka]
( *Arashiyama – las bambusowy ) Złoty Pawilon Kinkakuji, dzielnica Gejsz Gion ze świątynią Kiyomizudera, (* Świątynia 10 tyś bram Fushimi Inari )
6Osaka
[nocleg Osaka]
Zamek w Osace, Rynek Kuromon, Ulica Douguya (*dla chętnych w czasie wolnym wizyta w kawiarni z jeżami/ lub w salonie gier/ lub w pachiko) , Dotonbori.
7Osaka → Nara → Tokio
[nocleg Tokio]
(* Nara Machi z wizytą w tradycyjnym domostwie kupieckim); przejście przez kompleks świątynny Kofukuji z jedną z najwyższych pagód w Japonii, Największy drewniany budynek świata Todaiji z największym na świecie posągiem Buddy z brązu, przejazd do Tokyo
8Wylot KIX/NRT/HNDPowrót do Warszawy

*  Atrakcje oznaczone gwiazdką zostaną zrealizowane w przypadku dostępności czasu oraz warunków na miejscu; każda grupa ma inne tempo zwiedzania, a niektóre z atrakcji ( np. Targ Tsukiji ) mogą być niedostępne. Zawsze staramy się pokazać jak najwięcej dbając jednocześnie o komfort uczestników. 

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany  kolejności zwiedzania. Zawsze staramy się pokazać jak najwięcej dbając jednocześnie o komfort uczestników. Pilot spotyka się z grupą na lotnisku w Japonii.

Umieszczone na stronach  ICHIGO materiały informacyjne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pakiet “OBOWIĄZKOWY” - Kwitnienie wiśni HANAMI *(wysoki sezon)

Długość wyjazdu: 7
06.04 - 13.04.2021
Inny termin
Oszczędzaj rezerwując wcześniej!
12 970,00 zł
12 172,24 zł
Ilość osób:
Rezerwacja on-line
Masz pytania?
Jeśli masz pytania dotyczące tej wycieczki napisz do nas lub zadzwoń!