Japońskie inspiracje w gdańskiej kawiarni Łyk Kawy

 

Wywiad ICHIGO w gdańskiej kawiarni

Z wielką radością zapraszamy Was do pierwszego odcinka naszej świeżo upieczonej serii wywiadów ICHIGO, gdzie wyruszamy w podróż po Polsce, aby odkryć ukryte skarby. Tym razem nasza przygoda zaprowadziła nas do malowniczego Gdańska, gdzie spotkaliśmy się z niezwykle inspirującą Kasią - właścicielką urokliwej kawiarni 'Łyk Kawy'.

Niezwykłe smaki i pasja do Japonii

 

W wywiadzie, Kasia zabiera nas w podróż po świecie smaków, opowiadając o tym, jak z entuzjazmem zachęca swoich gości do eksplorowania tradycyjnej japońskiej herbaty matcha oraz tajemniczego i egzotycznego napoju kuromitsu latte. Ale to nie koniec - Kasia otwiera przed nami swoje serce i dzieli się swoją autentyczną pasją do Japonii, zdradzając, jakie wydarzenia i doświadczenia zainspirowały ją do otworzenia nie tylko kawiarni, ale miejsca, gdzie kultury się łączą - 'Łyk Kawy'. W trakcie naszej rozmowy, Kasia dzieli się także swoimi refleksjami na temat wyzwań, ale też przyjemności, jakie niesie ze sobą prowadzenie małej działalności gospodarczej, wzbogacając nasze zrozumienie tego, jak prowadzi się biznes z sercem.

 

Nie możemy się doczekać, żeby podzielić się z Wami tym wyjątkowym odcinkiem! Serdecznie zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka i dołączenia do naszej społeczności poprzez subskrypcję naszego kanału. Nasza seria wywiadów ICHIGO będzie pełna inspiracji, odkryć i pasji, więc zostańcie z nami na dłużej!

Nie przegapcie kolejnych odcinków - więcej materiałów, więcej historii i więcej inspiracji już wkrótce!

 

Zobacz pierwszy odcinek