Anonimowa opinia

Fajna wycieczka na szybkie poznanie Japonii dla osób, które są tam pierwszy raz. Trochę droga biorąc pod uwagę konieczność biegania z walizkami po pociągach, brak opłaconych obiadów, samodzielny lot na miejsce, ogromne oszczędności z JR pass i to, że dostęp do większości atrakcji był darmowy. Ale nie ma czego żałować, choć drugim razem wolałbym jechać na własną rękę i nawet odwiedzić te same miejsca, ale spędzić w nich więcej czasu. Bo program jest troszkę przeładowany i się czasem tylko wchodzi na chwilę by zerknąć i zaraz wychodzi. Albo wręcz omija niektóre obiekty by było szybciej. Ale za to wiele można zobaczyć, choć krótko 😉

Świetnie, że czasem zmienialiśmy trasę, lub wracaliśmy inną drogą by więcej zobaczyć. A także zabieranie w dodatkowe ciekawe miejsca gdy zostało trochę czasu. Odwiedzane miejsca dosyć różnorodne i ciekawe. Również interesujące komentarze przewodnika oraz możliwośc zadawania pytań.

Odpowiedź: Dziękujemy za obszerny komentarz. Cieszymy się, że wycieczka się udała. Gwoli wyjaśnienia dla osób, które mogłyby przeglądać: samodzielny lot polega na tym, że w niektórych turnusach grupa wylatuje razem z Polski, a przewodnik oczekuje już na miejscu na lotnisku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem.