Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Joanna M.
Listopad 2019

"Apetyt rośnie w miarę jedzenia" Pakiet Premium Barwienie Klonów Momiji
Mimo wszelkich obaw związanych z pierwszym wyjazdem do Japonii [w dodatku z firmą, której nie znałam], wróciłam z dużym niedosytem, a atrakcji było pełno. Polecam każdemu kto się waha. Opieka klienta przez firmę, przed i po wyjeździe, na niespotykanym w Polsce poziomie, wycieczka rewelacyjna ze świetną opieką przewodnika Hayato. Program wydaje się "pełen", ale wieczorami ma się sporo czasu dla siebie na własne wycieczki, które też można dodatkowo "upchnąć" dla dodatkowych wrażeń. Wróciłam bardzo zadowolona i z jeszcze większym apetytem na dalsze wycieczki do Japonii.

Anonimowa opinia
Listopad 2019

Wyjazd bardzo ciekawy, duża różnorodność atrakcji, świetna atmosfera, przewodnik zaangażowany, dobrze przygotowany, świetnie poruszający się po miejscach wycieczki. 

Anonimowa opinia
Listopad 2019

Lubię wyjazdy krojone na miarę i w tym zakresie nie czułem komfortu. Wycieczka w formie zorganizowanej bardzo fajna! 

Anonimowa opinia
Wrzesień 2019

Świetna przygoda, Japonia w pigułce - wystarczająca jak na pierwszy raz!

Agata J.
Sierpień 2019

Bardzo zadowalający wyjazd, odpowiedni balans między zwiedzaniem a czasem wolnym/za zakupy.  Hotele były świetnie umiejscowione, co umożliwiało wieczorne wyjścia do sklepów i restauracji. Program zwiedzania również był bardzo bogaty.

Anonimowa opinia
Sierpień 2019

Wycieczka bardzo mi się podobała. Przewodnik wkłada w swoją pracę dużo serca, co doceniam. Dziękuję za miły czas i dobre wspomnienia. 

Anonimowa opinia
Sierpień 2019

Polecam. 100% gituwa. 

Maciej S.
Sierpień 2019

Fajna przygoda - Japonia w Pigułce. 

Marta Z.
Sierpień 2019

Jestem bardzo zadowolona z organizacji i programu wycieczki, jednak troszkę za mało dowiedziałam się o przyziemnym życiu Japończyków. Moje oczekiwania do wyjazdu spełniły się w 90%. Polecam wyjazd z Ichigo. 

Anonimowa opinia
Maj 2019

Było dużo chodzenia i DUŻO atrakcji. Chce się jeszcze wrócić!!

Karolina & Andrzej K.
Maj 2019

Precyzyjnie, profesjonalnie zorganizowany wyjazd. Każdy krok przemyślany. Nasz przewodnik p. Mateusz doskonale zna język japoński oraz kulturę i zwyczaje Japonii. Dzięki temu wyjazd przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Podróżowanie lokalnymi środkami transportu zdecydowanie przybliża i pozwala poznać Japonię.

Każdemu kto chce poznać i zrozumieć w czasie krótkiego pobytu ten piękny i daleki kraj polecamy wyjazd z ICHIGO pod opieką Pana Mateusza Kol!!!

Agata Z.
Kwiecień 2019

Planowałam wyjazd do Japonii od dawna, gdyż od dziecka byłam zafascynowana tym krajem. Szukałam wycieczki w dobrej cenie, a w ofercie jest dużo atrakcji. Kontaktowałam się z różnymi biurami, ale w "ICHIGO" dostałam najlepszą odpowiedź. Byłam w stanie zobaczyć też rzeczy indywidualnie. "ICHIGO" powiedziało mi gdzie szukać i jak się dostać do miejsc, które mnie interesowały. Przewodnik, który mieszka w Japonii, podzielił się interesującymi informacjami. Jestem bardzo usatysfakcjonowana! 
Polecam wszystkim, którzy chcą poznać jaki naprawdę jest kraj Kwitnącej Wiśni