Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Anonimowa opinia
Wrzesień 2019

Świetna przygoda, Japonia w pigułce - wystarczająca jak na pierwszy raz!

Anonimowa opinia
Sierpień 2019

Wycieczka bardzo mi się podobała. Przewodnik wkłada w swoją pracę dużo serca, co doceniam. Dziękuję za miły czas i dobre wspomnienia. 

Anonimowa opinia
Sierpień 2019

Polecam. 100% gituwa. 

Maciej S.
Sierpień 2019

Fajna przygoda - Japonia w Pigułce. 

Marta Z.
Sierpień 2019

Jestem bardzo zadowolona z organizacji i programu wycieczki, jednak troszkę za mało dowiedziałam się o przyziemnym życiu Japończyków. Moje oczekiwania do wyjazdu spełniły się w 90%. Polecam wyjazd z Ichigo. 

Anonimowa opinia
Maj 2019

Było dużo chodzenia i DUŻO atrakcji. Chce się jeszcze wrócić!!

Karolina & Andrzej K.
Maj 2019

Precyzyjnie, profesjonalnie zorganizowany wyjazd. Każdy krok przemyślany. Nasz przewodnik p. Mateusz doskonale zna język japoński oraz kulturę i zwyczaje Japonii. Dzięki temu wyjazd przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Podróżowanie lokalnymi środkami transportu zdecydowanie przybliża i pozwala poznać Japonię.

Każdemu kto chce poznać i zrozumieć w czasie krótkiego pobytu ten piękny i daleki kraj polecamy wyjazd z ICHIGO pod opieką Pana Mateusza Kol!!!

Agata Z.
Kwiecień 2019

Planowałam wyjazd do Japonii od dawna, gdyż od dziecka byłam zafascynowana tym krajem. Szukałam wycieczki w dobrej cenie, a w ofercie jest dużo atrakcji. Kontaktowałam się z różnymi biurami, ale w "ICHIGO" dostałam najlepszą odpowiedź. Byłam w stanie zobaczyć też rzeczy indywidualnie. "ICHIGO" powiedziało mi gdzie szukać i jak się dostać do miejsc, które mnie interesowały. Przewodnik, który mieszka w Japonii, podzielił się interesującymi informacjami. Jestem bardzo usatysfakcjonowana! 
Polecam wszystkim, którzy chcą poznać jaki naprawdę jest kraj Kwitnącej Wiśni

Anonimowa opinia
Kwiecień 2019

Byłam bardzo zadowolona z wycieczki. Chętnie pojechałabym na taką wycieczkę po raz kolejny.

Ewa P.
Kwiecień 2019

Mateuszu Kochany - było wspaniale, podziwiam Twoją wiedzę, organizację, poczucie humoru i cierpliwość. Dzięki!

P.S. Może być trochę mniej atrakcji, bo tempo ostre.

Iwona M-K.
Kwiecień 2019

Wycieczka z dnia na dzień nabierała coraz ciekawszego wymiaru. Przewodnik Mateusz ma wiedzę nie tylko zaczerpniętą z książek ale z własnego doświadczenia. Świetnie zna smaczki Japonii i bardzo dobrze to przekazuje w niebanalny sposób. 

Po odbyciu wyprawy do kraju Kwitnącej Wiśni z ICHIGO chcę się tu wrócić!

Jacek P.
Kwiecień 2019

Wspaniała organizacja, ciekawie i z humorem, przedstawiana opowieść o Japonii, dobre tempo zwiedzania.