Życzenia noworoczne 2024

 

Jak niesamowity był ten rok! Pełen zmian i wyzwań, Rok Królika 2023 dobiega końca. Z dumą patrzę na to, co udało się osiągnąć. Kilkunastoprocentowy wzrost liczby uczestników naszych kursów japońskiego, wdrożenie sklepu internetowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, a także nieustanne doskonalenie naszych procesów zgodnie z filozofią kaizen i wzajemne wsparcie oraz zaangażowanie całego zespołu, to tylko niektóre z wielu sukcesów, które świętujemy.

Chciałbym serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzają. To dla Was ciągle się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań i dążymy do doskonałości. Również moim współpracownikom pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za ich niezłomną determinację i kreatywność.

W nadchodzącym roku 2024, Roku Smoka, mimo niepewnych czasów, niech nasza wspólna podróż będzie kontynuowana z jeszcze większym zapałem. Życzę Wam, aby był to czas pełen zdrowia, radości, osobistego i zawodowego rozwoju. Niech każdy dzień przynosi nowe możliwości, a wyzwania zamieniają się w kolejne szanse na sukces.

Z optymizmem i nadzieją w sercu, w imieniu całego zespołu ICHIGO®, pragnę złożyć najlepsze życzenia na nadchodzący Nowy Rok. Niech będzie on dla nas wszystkich rokiem pełnym pomyślności, szczęścia i spełnionych marzeń!

 

Mateusz Kol, Prezes Zarządu ICHIGO®