Metoda bezpośrednia zakłada naukę w języku japońskim od pierwszych zajęć bez korzystania języka pośredniego.

Wszyscy nasi nauczyciele to Japończycy z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją.

Początkujący korzystają z naszego, stale usprawnianego podręcznika, który opracowaliśmy na podstawie lat doświadczeń i konsultacji z uczestnikami.

W przypadku nieobecności, otrzymasz bezpłatnie 20 minut konsultacji
z nauczycielem we wspólnie ustalonym czasie.

Nasz zespół nauczycieli spotyka się co tydzień by wspólnie pracować nad efektywnością
i dobrą atmosferą w każdej z grup.

Nasze grupy liczą nie więcej niż 10 osób,
co sprzyja nauce i lepszym poznaniu się.

Dbając o atmosferę na zajęciach nie organizujemy lekcji próbnych i nie wprowadzamy osób z zewnątrz.

previous arrow
next arrow
Slider

PLAN A
miesięcznie
130 zł
Lżejsze tempo nauki rekomendujemy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z j. japońskim w czasie 60 minut.
60 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram
MINI GRUPA
miesięcznie
250 zł
►►►
Dla uczestników, którym zależy na efektywnej nauce w niewielkim gronie ( 2-4 osoby ).
90 min tygodniowo
4 spotkania w miesiącu
Wybieram
ONLINE
miesięcznie
od 250 zł
►►►
Po raz pierwszy w Polsce, stosując unikalne połączenie nauki zdalnej z obecnością lektora oferujemy indywidualne kursy online! Nasze autorskie materiały materiały wysyłamy pocztą. Można się również spotkać z nauczycielem w oddziale w którym uczy stacjonarnie.
od 60 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Szczegóły
INDYWIDUALNE
miesięcznie
od 400 zł
►►►►
Dla osób pragnących podjąć naukę najbardziej dopasowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Japoński w biznesie? Japoński na wyjazd? Potrzebujesz certyfikat JLPT? Zapewniamy najwyższą możliwą elastyczność.
od 90 min tygodniowo
od 4 spotkań w miesiącu
Wybieram

Język japoński

Język japoński jest fantastyczną opcją rozwoju zarówno dla ludzi, którzy planują związać swoją najbliższą przyszłość z Krajem Kwitnącej Wiśni, jak i dla tych, którzy pasjonują się tamtejszą kulturą i chcieliby zacząć się posługiwać tym językiem. Nasze kursy japońskiego są doceniane od wielu lat dzięki ich zróżnicowaniu oraz niezwykłej efektywności. Tworzone przez nas grupy są niewielkie i pozwalają na szybkie oraz kameralne przyswajanie informacji. Nasi nauczyciele to zespół profesjonalistów i pasjonatów z Japonii, zakochanych w przekazywaniu wiedzy i procesie nauczania. Kurs japońskiego przygotowany przez ICHIGO to gwarancja satysfakcji oraz radości przy każdych zajęciach.

Ważne

  • Podane powyżej ceny zawierają 20zł zniżki za dokonywanie płatności w terminie oraz 50zł zniżki za podpisanie umowy terminowej od wybranego miesiąca do 30 czerwca. W przypadku umów zawieranych na czas nieoznaczony, należy do kwot doliczyć 50zł miesięcznie.

  • W odpowiedzi na prośby uczestników, dbając o przyjazną atmosferę, nie organizujemy lekcji próbnych. Jednocześnie jeśli pierwsze zajęcia się nie spodobają, oferujemy zwrot wpłaconych pieniędzy.

  • Ze względu na możliwe błędy w wyświetlaniu strony, powyższy plan cenowy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 K.C. i obowiązuje od 18-12-2017 do odwołania.

  • Dokładne dni i godziny zajęć są ustalane na podstawie zgłoszeń.

  • Nabór prowadzony jest w ciągu całego roku.

  • Cena zawiera wszystkie niezbędne materiały w tym autorskie moduły podręczników ICHIGO ( dodatkowe podręczniki dla grup zaawansowanych można wypożyczyć lub kupić ).

  • Zajęcia prowadzone są wyłącznie w j. japońskim. Materiały dla początkujących zawierają opisy w j. polskim ( dot. autorskich materiałów szkoleniowych ICHIGO  )

Zniżki

- Obowiązuje 5% zniżka za płatność za okres 5 lub 10 miesięcy.

- Obowiązuje 50% zniżka za drugiego członka najbliższej rodziny: rodzeństwo/małżonkowie. (Nie dotyczy planów: indywidualnego, minigrupy oraz online ).