Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Anonimowa opinia
Kwiecień 2019

Byłam bardzo zadowolona z wycieczki. Chętnie pojechałabym na taką wycieczkę po raz kolejny.

Ewa P.
Kwiecień 2019

Mateuszu Kochany - było wspaniale, podziwiam Twoją wiedzę, organizację, poczucie humoru i cierpliwość. Dzięki!

P.S. Może być trochę mniej atrakcji, bo tempo ostre.

Iwona M-K.
Kwiecień 2019

Wycieczka z dnia na dzień nabierała coraz ciekawszego wymiaru. Przewodnik Mateusz ma wiedzę nie tylko zaczerpniętą z książek ale z własnego doświadczenia. Świetnie zna smaczki Japonii i bardzo dobrze to przekazuje w niebanalny sposób. 

Po odbyciu wyprawy do kraju Kwitnącej Wiśni z ICHIGO chcę się tu wrócić!

Jacek P.
Kwiecień 2019

Wspaniała organizacja, ciekawie i z humorem, przedstawiana opowieść o Japonii, dobre tempo zwiedzania.

Krystyna S.
Kwiecień 2019

Świetny przewodnik. Dobra pora roku, nie za zimno, nie za ciepło. Duże rozczarowanie, że nie znalazł się zagubiony bilet na przejazdy komunikacją miedzy miastową i miejską.

Krystyna W.
Kwiecień 2019

Mateusz jest wspaniały - pod każdym względem. Nie miałam jeszcze takiego przewodnika na żadnej innej wycieczce. Wycieczka bardzo ciekawa i pełna pięknych widoków, tylko tempo szybkie - trzeba ciągle się spieszyć.

L. Ś-Z.
Kwiecień 2019

Pan Mateusz, jest cierpliwy, miły, pomocny, uprzejmy, świetnie zorganizowany , ciekawie opowiada. Zna doskonale miejsca, które odwiedziliśmy.
NAJWYŻSZA OCENA WYCIECZKI!

Magdalena P.
Kwiecień 2019

JUŻ POWIEDZIAŁAM PANU PREZESOWI PRZY WOŁOWINIE 😉
Przewodnik bardzo kompetentny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania, ogromna wiedza o Japonii, kulturze, zwyczajach i historii. Punktualny, dobrze wychowany. Mimo że jestem wymagająca nie mam najmniejszych zastrzeżeń. 
Szczerze polecam!

Małgorzata B.
Kwiecień 2019

Zorganizowana wspaniale - zobaczyłam wiele i poznałam klimaty tego kraju. Przewodnik w krótkim czasie pokazał nam wiele - Japonia w pigułce. Chcę więcej!

Stanisław K.
Kwiecień 2019

Jestem bardzo zadowolony. Zarówno program jak i organizacja wyjazdu spełniła moje oczekiwania. Dodatkowe podziękowania dla Mateusza, za wielkie zaangażowanie, sprawność organizacyjną i masę ciekawych informacji.

Sylwia K.
Kwiecień 2019

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, różnorodna i ciekawa. 
Sporo ciekawych wiadomości z życia codziennego Japończyków.

Tomasz S.
Kwiecień 2019

Ogółem zadowolony, lepiej niż wycieczka z innym biurem. Dużym atutem jest pilot, który zna język i miejscowe zwyczaje i ciekawostki.