Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Grażyna i Andrzej J.
Marzec 2014

Polecamy osobom w każdym wieku pozytywnie zakręconym na punkcie Japonii. Fantastyczna możliwość poznania kraju również z punktu widzenia praktyki podróżowania (wykorzystanie różnych środków transportu, orientacja w organizacji metra itp.). Brawo Ichigo!

Kasia P.
Marzec 2014

Jak Japonia to tylko z ichigo, mozna zobaczyc wiele ciekawych miejsc w przystępnej cenie ( ^ω^ )

Marcin P.
Marzec 2014

Podróże z Ichigo uważam za naprawdę godne polecenia. Zapewniają poznanie kraju w różnych wymiarach - od zatłoczonych i nowoczesnych metropolii, po spokojniejsze miejsca, gdzie można doświadczyć bardziej tradycyjnej Japonii. Plan wycieczki nie jest sztywny, zawsze można go zmienić, a nawet dostosować do indywidualnych potrzeb - w tym przypadku przewodnik zawsze służy radą. Duża ilość czasu wolnego umożliwia zainteresowanym lepsze poznanie danej atrakcji, a ich liczba też jest rozsądnie dobrana, dlatego nie ma się wrażenia, że poznaje się Japonię "w biegu".

Piotr M.
Listopad 2013

Wycieczka warta swojej ceny. Polecam - taka podróż nie jest stratą pieniędzy. Jest okazją na poznanie kraju z bliska. Codzienne odwiedzanie nowych miejsc pozwala na podziwianie historii i kultury Japonii.