Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Marek H.
Maj 2018

Dziękuję Panie Mateuszu, dziękuję Pani Agnieszko.
Wyjazd super, wycieczka i pogoda.

Piotr K.
Maj 2018

Wyjazd intensywny , ale bardzo bogaty i różnorodny.

Anna B.
Kwiecień 2018

Wyjazd z ICHIGO sprawił mi wiele radości. Masa Cudownych wrażeń!!! Program bogaty i świetna organizacja. Trudno wyciąć coś z programu, bo wszystko było zachwycające, ale mogłaby być też druga propozycja wyjazdu dla osób chcących mieć więcej czasu wolnego. Oczywiście wtedy trzeba coś odjąć z programu, a to bardzo trudne bo wszystko warto zobaczyć. Przewodnik, Pan Mateusz, bardzo kontaktowy, uczynny, świetny organizacyjnie, osiada ogromną wiedzę na temat Japonii i potrafi ją przekazać.

Anna K.
Kwiecień 2018

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i w zasadzie nie straciliśmy czasu na niepotrzebne uzgodnienia i sprawy, które zajmują zwykle 30% czasu przy większej ilości uczestników.
To był bardzo udany wyjazd i właśnie takiego oczekiwałam

Anonimowa opinia
Kwiecień 2018

Całość oceniam na 4+

Anonimowa opinia
Kwiecień 2018

Choć wycieczka jest bardzo wymagająca fizycznie ( bardzo dużo chodzenia pieszo, po schodach, noszenia walizek itp.) to program pozwala na zobaczenia bardzo wiele w krótkim czasie. Organizacja i kontakt z biurem bez zarzutu. Świetną sprawą jest też całkowity brak ukrytych kosztów, wszystko jest jasno opisane i właściwie jedyny wydatek na miejscu nie do uniknięcia to obiady i kolacje, które biorąc pod uwagę dość przyjazne ceny na miejscu nie są obciążeniem. Poruszanie się transportem publicznym to wielki plus, który pozwala na zobaczenie skrawków codziennego życia Japończyków (np. metro w godzinach porannego szczytu). Polecam osobą, które nie znają  kraju i boją się wyprawy na własną rękę, a jednocześnie nie chcą oglądać Japonii przez szyby autokaru.

Piotr D.
Kwiecień 2018

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, atrakcje super opowiedziane przez przewodnika oraz bardzo dobre dobranie ilości grupy co do przemieszczania się metrami i innymi środkami transportu.

Wiesława G.-W.
Kwiecień 2018

Jestem bardzo zmęczona podróżą, ale usatysfakcjonowana, ponieważ wycieczka przyniosła całkowite spełnienie moich oczekiwań

Ewa L.
Październik 2017

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu - bardzo ciekawy program, mała grupa, sprawna organizacja. Szczerze polecam!

Anonimowa opinia
Październik 2017

Jestem zadowolona. Japonia pozostawiła wspaniałe wspomnienia i zachęciła do kolejnych kontaktów/podróży.

Anonimowa opinia
Październik 2017

Super wyjazd, mała grupa pozwala na elastyczność!

Alicja G.
Wrzesień 2017

Program atrakcyjny, cena też.  Przewodnik spełnia wszelkie kryteria dobrego przewodnika.  Jestem zadowolona!