Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Andrzej S.
Wrzesień 2017

Wycieczka była zorganizowana dobrze. Jak na Japonię to zwiedzaliśmy bardzo dużo w czasie przeznaczonym na wycieczkę. Miejsca do odwiedzenia były różnorodne i dawały choćby częściowy obraz Japonii. Wycieczka była bardzo ciekawa i bardzo się cieszę, że poruszaliśmy się miejscowymi  środkami komunikacji, a nie autokarami, gdyż w ten sposób bardziej można poznać ludzi i kulturę tego kraju.

Anonimowa opinia
Wrzesień 2017

Ogólnie wycieczka bardzo udana

Ewa M.
Wrzesień 2017

Zwiedzanie Japonii środkami komunikacji miejskiej to była duża atrakcja.

Ania M.
Maj 2017

Muszę przyznać że był to jeden z najlepszych organizowanych wyjazdów na jakim byłam - niezmiernie interesujący plan wycieczki, możliwość zobaczenie nie tylko świątyń, muzeów i zamków, ale również codziennego życia Japończyków. To był również niezwykle intensywny wyjazd, gdzie każdego dnia można było chłonąć nowe doświadczenia. Jestem pewna, że jeżeli w przyszłości pojawią się w ICHIGO wyjazdy oferujące do zwiedzania inne miejsca - na pewno z nich skorzystam.

Anonimowa opinia
Maj 2017

Fajna wycieczka na szybkie poznanie Japonii dla osób, które są tam pierwszy raz.  Czasem zmienialiśmy trasę lub wracaliśmy inną drogą by więcej zobaczyć. Zabieranie dodatkowo w ciekawe miejsca gdy zostało trochę czasu. Odwiedzane miejsca dość różnorodne i ciekawe. Również interesujące komentarze przewodnika oraz możliwość zadawania pytań.

Anonimowa opinia
Maj 2017

Wycieczka była bardzo udana, niespodziewałam się, że aż tak bardzo będzie mi się podobać! Mam nadzieje, że zostawię zorganizowana "druga część" wyjazdu w inne miejsca Japonii, bardzo chętnie skorzystam i polecę Ichigo znajomym!

Julia i Michał S
Maj 2017

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana! Całość absolutnie warta swojej ceny. Hotele były niesowicie czyste i zadbane (dodatkowy plus za bogate śniadania). Ponadto bardzo dobra organizacja przejazdów - mimo tak krótkiego czasu udało nam się bardzo wiele zobaczyć. Przewodnik chętnie pomagał podczas zakupów i polecał dodatkowe miejsca, które mogliśmy zobaczyć w czasie wolnym. Będziemy polecać wszystkim naszym znajomym!

Marek K.
Maj 2017

Podróż życia, tak, to ktoś opisał na podstawie moich relacji na FB. I z tym się zgodzę.

Anonimowa opinia
Kwiecień 2017

Udany wyjazd:)

Anonimowa opinia
Kwiecień 2017

Organizator jest wiarygodny, ponieważ w większości wywiązał się ze swoich zobowiązań, jednak cechuje go mały profesjonalizm.

Odpowiedź: Dziękujemy za udzieloną opinię. Jednocześnie jest nam przykro, iż podczas tego turnusu jedna z atrakcji z przyczyn niezależnych była niedostępna. Atrakcja, którą zorganizowaliśmy zamiennie była bardzo ciepło odebrana przez pozostałych uczestników. Postaramy się jednak by podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.

Anonimowa opinia
Kwiecień 2017

Bardzo dobra wycieczka

Anonimowa opinia
Kwiecień 2017

Wyjazd zorganizowany bardzo dobrze. Polecam to biuro jako organizatora wyjazdu do Japonii.