Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Mirosław F.
Wrzesień 2016

Udał się wyjazd mimo moich obaw gdyż byłem cichym organizatorem 12 namówionych osób

Anonimowa opinia
Sierpień 2016

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, dzięki czemu mogliśmy  zobaczyć wiele pięknych miejsc.  Dobrym pomysłem było spotkanie online przed wycieczką.  Przewodnik bardzo pomocny i kompetentny.

Marta B.
Sierpień 2016

Podróżowaliśmy każdym środkiem transportu.
Przewodnik zabierał nas także na spacery małymi lokalnymi uliczkami, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak żyją ludzie w Japonii.

Patrycja A.
Sierpień 2016

Istniała możliwość dostosowania programu do własnych potrzeb
i zwiedzania indywidualnego (z wykorzystaniem zakupionych biletów na pociąg itp.)

Anonimowa opinia
Lipiec 2016

Ogólne wrażenia były bajeczne! Dużo zwiedzania w małym czasie ale warto czasami trochę pobiegać dla takich widoków. Jeśli komuś zależy na zwiedzaniu Japonii a nie leżeniu godzinami w hotelu to zdecydowanie polecam.

Katarzyna K.
Lipiec 2016

Bardzo dobra, profesjonalna organizacja wycieczki. Ciekawy program, dobrze skomponowany. Bardzo sprawne przemieszczanie się. Czas był wykorzystywany efektywnie. Dobre miejsca zakwaterowania. Czuło się opiekuńczość przewodnika, a jednocześnie był też czas na indywidualne zajęcia. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, bo zobaczyłam naprawdę dużo i było to urozmaicone. Zdecydowanie rekomenduję!

Piotr i Joanna M.
Lipiec 2016

Każdego dnia wydawało mi się, że widzimy najciekawszą rzecz na tej wycieczce... aż do następnego dnia. Poza tym doskonała formuła wyjazdu ze względu na ilość ruchu, wolnego czasu, sposób przemieszczania się i jakość hoteli. Świetny przewodnik, doskonale znający realia życia w Japonii, umiejący przekazać informacje w bardzo przystępny sposób.

Halina M
Maj 2016

Dziękuję za wspaniałą, profesjonalną imprezę do Japonii. Serdecznie dziękuję Panu Mateuszowi macie państwo w swoich szeregach brylant i to oszlifowany jeżeli udało mu się nas przeprowadzić przez ocean ludzi pokazać Japonię to jeszcze raz dziękuję a moja wnusia tak zachwycona ze w przyszłym roku wraca jedyne zastrzeżenie to mój kilogram nadwagi, a myślałam, ze schludne nie udało się pozdrawiam

Tomasz Sz.
Maj 2016

Każda wycieczka ma swoje plusy i minusy. W przypadku naszej grupy z ICHIGO do minusów należą przede wszystkim bolące stopy i odciski. Jednak gdyby zastanowić się nad tym to raczej trzeba było by zaliczyć to na plus. Byłem w grupie premium i polecam bardzo dodatkowe kilka dni. Pierwszy tydzień był intensywny i dużo można było zobaczyć. Kolejne 7 dni były bardziej umiarkowane, zwiedzaliśmy tą spokojną stronę Japonii jak browary czy to co najbardziej mnie zachwyciło cmentarzysko Okunoin. Jeżeli ktoś z poza Warszawy chce się wybrać na wycieczkę z ICHIGO to warto wspomnieć o ważnej kwestii - przelot. Moja podróż z Wrocławia do Japonii trwała pełne 24 h w jedną stronę ( 3 h 40 min pociąg (najszybsza wersja Pendolino) , 20 min SKM w Warszawie i przelot do Dubaju 9 h, oczekiwanie na kolejny samolot 5 h i przelot z Dubaju do Japonii 9 h). Ja bardzo polecam.

Andrzej L.
Kwiecień 2016

Wycieczka świetnie zorganizowana. Wspaniałe miejsca i ogromna ilość wrażeń, których nie da się zapomnieć.

Anonimowa opinia
Kwiecień 2016

Jestem zadowolona z wycieczki, dużo wrażeń i atrakcji, ciekawe miejsca i ciekawy scenariusz zwiedzania. Przewodnik stanął na wysokości zadania - dziękuję i życzę dalszych sukcesów

Beata D
Kwiecień 2016

Wspaniała przygoda - wycieczka została profesjonalnie zorganizowana, nie trzeba było się o nic martwić. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyjazdem do Japonii.