Bardzo cenimy sobie szczerość i wiarygodność dlatego każdy z poniższych komentarzy jest autentyczny i napisany przez osoby, które rzeczywiście wzięły udział w naszych wycieczkach.

Anonimowa opinia
Marzec 2019

Jestem usatysfakcjonowana całościowo!

Barbara K-S.
Marzec 2019

Ogromna zaleta - mała grupa, dzięki czemu nasza przemiła Pani Jola mogła nas ogarnąć. Następnych chętnych trzeba uprzedzać, że konieczna jest kondycja, bo jest dużo chodzenia. Chętnie obejrzałabym muzeum sztuki - może skarbów japońskich lub sztuki współczesnej ale wiem że nie da rady zobaczyć wszystkiego.

Marcel Ż.
Marzec 2019

Bardzo przyjemna wycieczka, przewodni super, jedzonko pyszne, do hoteli nie mam zastrzeżeń. Ogólnie wycieczka jak najbardziej godna polecenia  🙂

Maria S.
Marzec 2019

Wyjazd uznaję za udany!

Rafał M.
Marzec 2019

Atutem wycieczki była przewodniczka, która doskonale organizowała na wycieczki

Anonimowa opinia
Listopad 2018

WAKACJE ŻYCIA!!!!

Bożena B.
Listopad 2018

Pierwszy raz pojechałam na wycieczkę z ICHIGO i jestem po prostu zachwycona!!! Wycieczka zorganizowana perfekcyjnie bez jakichkolwiek zarzutów. Japonia z Wami i dzięki wam zostanie w mojej pamięci na całe życie.

Daniel P.
Listopad 2018

Organizacja wzorowa. Przewodnik bardzo dobrze rozeznany w kulturze jak i przemieszczaniu się po Japonii. Udało się obalić oraz potwierdzić wiele mitów związanych z tym krajem. Z pewnością kiedyś wrócę.

Iwona M.
Listopad 2018

Jestem przeszczęśliwa, że mogłam tutaj być. ICHIGO spełniło moje marzenie a przewodnik dołożył wszelkich starań by pobyt tutaj był w 200% udany.
Na pewno wyjazd zostanie w mojej pamięci na zawsze. Bardzo, bardzo dziękuję.

Andrzej Sz.
Wrzesień 2018

Świetnie pokazanie spotkanie z totalnie inną kulturą. Świetna organizacja - jak w japońskim zegarku. Zabrakło trochę informacji o samurajach, ninja, gotowaniu, ale w tak krótkim czasie być może więcej się nie da.

Anonimowa opinia
Wrzesień 2018

Wyjazd bardzo intensywny, pełen atrakcji, ale też wyczerpujący. Super wrażenia. Bardzo miły przewodnik - świetny pilot.

Anonimowa opinia
Wrzesień 2018

All is good 🙂